Zobacz reportaż telewizyjny z wypowiedziami pielęgniarek. Kolejny aspekt likwidacji pielęgniarskiej opieki domowej poz z dniem 1 stycznia 2010 roku. NFZ skazuje na brak opieki pielęgniarskiej osoby przebywające w DPS, a rzesze pielęgniarek na utratę dotychczasowego miejsca pracy. 8 KOMENTARZY.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarstwo w opiece długoterminowej.

 

Zobacz kilkuminutowy materiał telewizyjny o pielęgniarkach wykonujących zawód w ramach pielęgniarki domowej poz. W związku z likwidacją przez NFZ takiej formy udzielania świadczeń przez pielęgniarki, osoby przebywające w DPS zostaną pozbawine opieki pielęgniarskiej z dniem 1 stycznia 2010 roku.

 

Zobacz materiał telewizyjny . . .

 

UWAGA!!! Materiał oglądając na stronie internetowej trzeba oglądać w całości. O pielęgniarskiej opiece domowej to 7 minuta do 9 minuty. Najlepiej pobrać nagranie przez link pod wideo. Następnie otworzyć zgrany plik na dysk twardy naszego komputera i wtedy jest możliwość oglądania tego wideo w dowolnym momencie jego trwania. Należy ustawić na 7 minutę i 7 sekundę jego trwania. Wtedy rozpoczyna się interesujący nas materiał.

Pozdrawiam 

Mariusz Mielcarek

 

P.S Powyższy materiał można zobaczyć również tutaj.

 

Zobacz także trzyminutowy materiał wideo o pracy pielęgniarek wykonujących świadczenia w ramach PIELĘGNIARSKIEJ OPIEKI POZ.

Więcej informacji w przedmiotowej sprawie w dziale: Świadczenia pielęgniarki POZ – zadaniowa forma finansowaniaAkcja społeczna – Pielęgniarki dla swoich chorych.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8229 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo nigdy nie będzie zawodem prestiżowym

1 min czytania
Komentarze pielęgniarek Pod jednym z postów na temat różnic w wynagrodzeniach pielęgniarek pojawiły się dwa poniższe komentarze. Pielęgniarki wskazują, że odwieczne kłótnie…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek. Umowa o pracę, kontraktowa - do 11 tys. PLN.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Poradnia kardiologiczna oferującą diagnostykę nieinwazyjną i konsultacje lekarskie na wysokim poziomie zarówno dorosłym, jak i dzieciom od pierwszych…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarka złożyła skargę. NFZ nałożył 82 tys. kary.

8 min czytania
Pielęgniarka pisze skargę do ministra zdrowia i zawiadamia prokuraturę… NFZ nakłada karę na pogotowie… Pogotowie odwołuje się na drodze sądowej… Redakcja Ogólnopolskiego…
Komentarze