Zobacz w jakich dziedzinach pielęgniarstwa MZ zamierza dofinansować specjalizacje w 2010 roku. Zobacz jakie specjalizacje będą dofinansowane w Twoim województwie!

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacje

Ministerstwo zdrowia, 'mając na względzie zapotrzebowanie na specjalistów z poszczególnych dziedzin pielęgniarstwa i dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia’, przygotowuje corocznie materiał dotyczący „priorytetowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych do dofinansowania ze środków Funduszu Pracy”, który wypracowywuje z Naczelną Radą PiP,  CKPPiP. Ten dokument stanowi podstawę do ogłoszenia w przetargu jakie specjalizacje zamierza dofinansować w danym województwie ministerstwo zdrowia. Taki dokument MZ opublikowało na swojej stronie internetowej w dniu 24 marca 2010 roku.

Zobacz jakie specjalizacje pielęgniarek i położnych zamierza dofinansować w 2010 roku Ministerstwo Zdrowia. Zobacz w jakich województwach zamierza dofinansować konkretne dziedziny pielęgniarstwa.

Mariusz Mielcarek

Chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową bieżące informacje w zakresie dofinansowanych specjalizacji 2010? Jakie specjalizacje zamierza dofinansować MZ w 2010 roku. W jakich dziedzinach? W jakich województwach? O ogłoszonych postepowaniach przetargowych? O ich wynikach? Jakie podmioty będą je prowadzić? Zapisz się tutaj.

Zobacz także:

Aktualności według działów – dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych

7 luty 2010 roku – Informator redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych – Dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych 2010. Ten informator cztało ponad 3600 osób.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7794 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Ponad 3 tys. pielęgniarek zapisało się na ten kurs specjalistyczny.

5 min czytania
Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek Według danych podawanych przez Centrum kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie kurs specjalistyczny, który jest przedmiotem poniższego…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Na co mogą liczyć pielęgniarki od izb, przechodząc na emeryturę.

3 min czytania
Podziękowanie dla pielęgniarek emerytek W niedziele 28 maja 2023 r. na fanpage’u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych zapytaliśmy użytkowników Portalu, czy pielęgniarki…
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Chory, mimo zakazu od pielęgniarki wstał z łóżka. Zażądał odszkodowania.

4 min czytania
Szpital musi zapewnić pacjentom bezpieczeństwo Na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych często poruszamy tematykę związaną z praktyką zawodową w kontekście orzecznictwa sądowego. Warto…
Komentarze