Zobacz wykaz uczelni, które będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo – nabór wiosenny 2010. Zobacz także liczbę miejsc, wysokość opłaty za jeden semestr. Czy to już będzie nabór na skrócone studia?

1 min czytania
AktualnościDofinansowane studia pomostoweStudia pomostoweStudia pomostowe - fikcyjne praktyki
Zobacz wykaz uczelni, które będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo – nabór wiosenny 2010. Zobacz także liczbę miejsc, wysokość opłaty za jeden semestr. Czy to już będzie nabór na skrócone studia?

 

 

Zobacz wykaz 17 uczelni, które wiosną 2010 rozpoczną kszatłcenie na dofinansowanych studiach pomostowych . . .

 

Komentarz redakcji

 Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej

Liczba uczelni, które będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe (nabór wiosenny 2010) – 17

Liczba miejsc na dofinansowanych studiach pomostowych (nabór wiosenny 2010) – 1560 

Koszt studiów – studenci dofinansowanych studiów pomostowych (nabór wiosenny 2010) nie zapłacą z własnej kieszeni ani jednej złotówki!

Czas trwania studiów – studia pomostowe dla absolwentów liceów medycznych mają zostać skrócone do dwóch semestrów. Na jakie studia pomostowe (czy te skócone czy nie) będzie obecny nabór wiosenny to należy się dopytywać na konkretnych uczelniach. O tym zagadnieniu pisałem szczegółowo w dniu 7 lutego 2010 roku. Artykuł dotyczący tego problemu czytało prawie 7 000  osób, a użytkownicy Portalu zamieścili prawie 100 komentarzy!

Mariusz Mielcarek 

 

 

Chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztową bieżące informacje w zakresie wdrażania skróconego czasu kształcenia na studiach pomostowych dla absolwentów liceów medycznych?

 

Zapisz się tutaj.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7612 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Podwyżki dla pielęgniarek – głos zabiera autorka dyskryminującej siatki płac.

3 min czytania
O wynagrodzeniach pielęgniarek wypowiada się autorka dyskryminującej siatki płac W kolejnym artykule redakcyjnym Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych rozkminiamy wypowiedzi pani posłanki…
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka: od dźwigania pacjentów "siadają stawy i kręgosłupy".

1 min czytania
Pielęgniarka o warunkach w jakich musi wykonywać zawód Siadają stawy, kręgosłupy, a pomocy dalej nie widzimy z żadnej strony. Pani Prezes na…
Aktualności

Pielęgniarka o pracy pielęgniarek: non stop jesteśmy na lekach przeciwbólowych.

1 min czytania
Pielęgniarka o skutkach podnoszenia pacjentów Pielęgniarka Wioletta: W odniesieniu do wszystkich wypowiedzi, które już padły, chciałam na przykładach oprzeć, jak wygląda nasza…
Komentarze