Związek pielęgniarek o ryczałcie za udział w Białym Miasteczku.

1 min czytania
Aktualności
Związek pielęgniarek o ryczałcie za udział w Białym Miasteczku.

Uchwała nr 83/CI/2021
Zarządu Krajowego
Ogólnopolskiego Związku Zawodowego
Pielęgniarek i Położnych
z dnia 16.09.2021 r.

w sprawie ustalenia zasad rekompensaty kosztów udziału członka OZZPiP w Białym Miasteczku 2.0

Na podstawie § 18 ust. 1 lit. a) oraz lit. k) Statutu OZZPiP

§ 1

Zarząd Krajowy OZZPiP postanawia ustalić następujące zasady rekompensaty kosztów udziału członka OZZPiP w Białym Miasteczku 2.0:

1/ Członek OZZPiP, który został uprzednio zgłoszony do Biura Zarządu Krajowego przez właściwy Region OZZPiP do udziału w Białym Miasteczku 2.0 ma prawo – na swój wniosek – otrzymać tytułem ryczałtu jednorazową kwotę 160 zł brutto, pod warunkiem nocowania członka OZZPiP w warunkach polowych na terenie Białego Miasteczka 2.0 (Warszawa, Al. Ujazdowskie).

2/ Członek OZZPiP, który został uprzednio zgłoszony do Biura Zarządu Krajowego przez właściwy Region OZZPiP do udziały w Białym Miasteczku 2.0 ma prawo – na swój wniosek – otrzymać zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do Warszawy i z powrotem na podstawie przedłożonej kopii biletu transportu publicznego.

3/ Dopuszcza się również pokrycie kosztu przejazdu osób o których mowa w pkt 2/ z miejsca zamieszkania do Warszawy i z powrotem samochodem prywatnym członka OZZPiP, który został uprzednio zgłoszony do Biura Zarządu Krajowego przez właściwy Region OZZPiP do udziału w Białym Miasteczku 2.0 wg. analogicznych zasad określonych w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 stycznia 2013 r. w sprawie należności przysługujących z tytułu podróży służbowej (Dz.U. z 2013 poz. 167), pod warunkiem udokumentowania przejazdu łącznie co najmniej dwóch osób (w przypadku przejazdu samochodem prywatnym tylko jednego członka OZZPiP – przysługuje zwrot 50% stawki i ryczałtu dojazdu ustalonej na zasadach w/w Rozporządzenia).

§ 2.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocną obowiązującą od 11 września 2021 r.

w imieniu Zarządu Krajowego
Przewodnicząca
Ogólnopolskiego Związku Zawodowego
Pielęgniarek i Położnych
Krystyna Ptok

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.3 / 5. Ilość głosów: 54

Bądź pierwszym, który oceni wpis

51 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Nowości w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

1 min czytania
Produkty dla pielęgniarek i położnych W Sklepie Pielęgniarek i Położnych dostępne są przede wszystkim produkty dedykowane pielęgniarkom i położnym. Początkowo w asortymencie…
Aktualności

Od kiedy urlop dla poratowania zdrowia pielęgniarki?

3 min czytania
Dodatkowy urlop wypoczynkowy dla pielęgniarek i położnych Sprawa urlopu zdrowotnego dla pielęgniarek i położnych to kwestia, która jest często poruszana przez użytkowników…
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.

3,5 tys. pielęgniarek i położnych uzyskało tytuł specjalisty.

2 min czytania
Pielęgniarki – państwowy egzamin specjalizacyjny Portal Pielęgniarek i Położnych na bieżąco przekazuje informacje na temat wyników egzaminów specjalizacyjnych z różnych dziedzin pielęgniarstwa….
Komentarze
×
Aktualności

Związek pielęgniarek do czołgów strzela z procy.