Praca dla pielęgniarki. Na oddziale neurologii.

Praca dla pielęgniarki.


PRACA DLA PIELĘGNIARKI. NA ODDZIALE NEUROLOGII 

Zobacz także:  

Polskie pielęgniarki!? "Taka jest prawda, nie wyjeżdżają, wracają do kraju".

Pielęgniarki - Dyrektorzy mają problem z formalną definicją "łóżka szpitalnego".


SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie zatrudni pielęgniarki do pracy w Oddziale Neurologii. Praca w systemie zmianowym. Forma zatrudnienia – umowa o pracę. Praca zmianowa. Wymagane czynne Prawo Wykonywania Zawodu. Oferty w wersji elektronicznej prosimy kierować na adres: [email protected] Oferty w wersji papierowej można dostarczać do Działu Kadr lub Sekretariatu Dyrekcji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 lub listownie na adres Szpitala.

źródło: szpital.jaw.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.06.18 12:56:10 ~#1

Neurologia? Nie, dziękuję :-)

#2  2019.06.18 13:16:15 ~Piel

Podawać wynagrodzenie !

#3  2019.06.18 14:21:26 ~do 2

Za jakie pieniądze zgodziłabyś się pracować na neurologii?

#4  2019.06.18 16:02:09 ~Ania

Za rzadne!

#5  2019.06.18 16:46:15 ~plg

Neurologia i płucny fefefe.

#6  2019.06.18 17:06:02 ~Iwona

Za Żadne pieniądze interna neurologia zol dps. Interna wykonczyla moje nerwy prezent 16 lat

#7  2019.06.18 17:26:58 ~Ma

8 tysięcy do ręki i służbowe dwa pokoje i jadę do pracy

#8  2019.06.19 14:45:06 ~krysek11

Witam. Wychodzę z założenia, " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Szukałam pielęgniarki na oddział dziecięcy. I jakoś żadna pielęgniarka z neurologii, interny, zol-u, ( tam gdzie jest tak ciężko) się nie zgłosiła. Dlaczego , więc tam Panie proponują 8 tys. Proszę podać mi oddział, gdzie się siedzi i nic nie robi. Krysek

#9  2019.06.19 17:15:06 ~hmm

Oddział oddziałowi nie równy, bo i każdy ma inne predyspozycje do pracy na oddziałach.

#10  2019.06.19 22:00:09 ~Atam

A fizjoterapeuci za połowę tego co pielegniary tyraja aby tych co przeżyli doprowadzić do jako takiego życia, brak słów , zenada.

#11  2019.06.19 22:08:16 ~Alek

Te pielegniary po zaocznych śmiesznych niby studiach nie mają jak widać opamiętania, przecież ty jedna z drugą nie dorastasz nawet dobremu fizjoterapeucie, który musi wvzaz się kształcić nie wspominac o rtg czy laborantach bonto dla was czarna magia!

#12  2019.06.20 00:52:10 ~Samanta

Nasza szara, Polska rzeczywistość. Teraz jestem w poszukiwaniu innej, lepiej płatnej pracy. Mam spore doświadczenie, umiejętności, kreatywne i oryginalne CV dzięki kreatorowi Szybkie CV więc mam nadzieję, że uda mi się dostać pracę którą chcę.

#13  2019.06.20 08:01:39 ~Do 11

Alek, pisz jak będziesz trzeźwy, bo błądzisz po klawiaturze i coś nie umiesz zebrać myśli żeby poprawne zdanie sklecić.

#14  2019.06.20 15:45:50 ~PIEL

Nie każdy ma możliwości psychiczne, by pracować z dziećmi. Już na szkolnych praktykach dawno temu podjęłam taką decyzję. Skoro ci fizjoterapeuci i technicy tacy świetni to czemu pracują za minimalną ? Pewnie dla ZUSU , bo dużo ciagnie prywatę. A nie słyszałam , by pielęgniarką zostawało się po zaocznych, jakieś dokształcanie chyba. Skoro dają nam więcej to widać tak chce rynek, jesteśmy tego warte, nawet ze średnim. A ty zazdrość jeden z drugim. Ja to może za 10 tys. na rękę, bym się przeprowadzila. Ale w dużym mieście na jednym etacie mam na rękę z 5 tys. to czekam co będzie dalej.

#15  2019.06.21 17:22:41 ~Adaś

Do 11 Wypad z tego Portalu na swój (jak go masz) Idż na zaoczne te śmieszne - czy nie masz matury głąbie!

#16  2019.06.21 19:51:47 ~lil 35

To zapraszam na rehabilitację -neurologia kardiochirurgia psychiatria septyczny przekrój dobry a przełożeni twierdzą że lekki oddział

#17  2019.06.23 15:00:21 ~Hmmmm

Nie każdy nadaje się do pracy z dziećmi a szczególnie z walniętymi rodzicami.

#18  2019.06.23 15:03:53 ~Do 11

Obecnie pielegniarki młodych kończą studia dzienne i maja mgr wiec są tak samo wykszalcone jak rehab.problem jesto inny - bez rehabilitanta oodzial sobie poradzi bez pielegniarki zostanie zamkniety.czekam na to oj tak