Praca pielęgniarka - prywatna klinika - pensja 10 tysięcy.

Oferta pracy dla pielęgniarki.


PRACA PIELĘGNIARKA - PRYWATNA KLINIKA

- PENSJA 10 TYSIĘCY.


 

Zobacz także: 

Zatrudnimy pielęgniarkę - wynagrodzenie 8 000 PLN plus premie. 


źródło: prowork.pl

Praca Pielęgniarka/arz Oddziałowa prywatna klinika rejon Otwock

Klient ProworkPl, prywatna klinika rehabilitacyjna w rejonie Owocka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę oddziałową z doświadczeniem pielęgniarskim w zarządzaniu zespołem na pełny etat lub kontrakt.

Pracuj w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej! Wynagrodzenie ok 10 000 zl brutto  do negocjacji Rozpoczęcie pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka oddziałowa Warszawa/ Otwock pilnie od sierpnia 2019. 
 
Klient ProworkPl, prywatna nowoczesna klinika rehabilitacyjna rejon Otwock zatrudni pielęgniarkę Oddziałową na pełny etat lub umowę kontraktową. Wynagrodzenie ok. 10 000 zł  brutto w zależności od kwalifikacji. Klinika specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po wypadkach, urazach czy zabiegach kardiologicznych. Obowiązki obejmują: zarządzanie ok. 50 osobowym zespołem pielęgniarskim i opiekuńczym, organizacja zatrudnienia i pracy personelu oraz usług zewnętrznych, zarządzanie procedurami medycznymi i właściwą opieką nad pacjentami, zarządzanie budżetem, koordynacja procedur związanych z dokumentacja medyczną.

Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem za granicą, którzy rozważają ponowne podjęcie pracy w Polsce! 

Wymagania
- wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka oddziałowa:
wykształcenie kierunkowe 
- min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
- mile widziane doświadczenie w prywatnym sektorze medycznym
- mile widziana znajomość angielskiego lub francuskiego
- gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Otwocka od sierpnia 2019 lub w ustalonym terminie

Warunki
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) kontrakt
- wynagrodzenie ok 10 000 zł brutto/ miesiąc do negocjacji
- praca w systemie 8-godzinnym, pon -pt w godzinach 7.00 -15.00

Zobacz szczegóły powyższej oferty pracy dla pielęgniarki

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).

Zobacz także:

Warto przeczytać!!!


Zobacz także:


 

Komentarze użytkowników

#1  2019.08.22 12:16:50 ~piel

Jakie piękne czasy przed nami.Nie trzeba będzie ministerialno-izbowych ustaleń płacowych,bo pracodawcy przebiją kwotowo wszystkie propozycje.

#2  2019.08.22 13:37:53 ~doriss

Już niedługo nadejdzie taki czas że 10.000 zł to bedzie min pensja pielęgniarki i bedzie brak chętnych.

#3  2019.08.22 14:54:27 ~Gg

Tak tak taka pensja nas interesuje za wiedzę i umiejętności trzeba sporo zapłacić im szybciej to dyrektorzy zrozumia tym lepiej

#4  2019.08.22 15:04:57 ~ela

Nie tak szybko .MACIE takie doświadczenia w pracy .Chyba nie ale w głowie porypane równo.

#5  2019.08.22 15:37:13 ~do 4

Połowa obecnie studiujących będzie pracować w zawodzie ale za granicą i z tą myślą idą na studia. Mamy w Polsce 900 szpitali w których jest zatrudnionych około 100 tyś pielęgniarek, wydaje się dużo ale szpitale potrzebują obsady między 300 małe szpitale powiatowe a 1000 pielęgniarek, duże specjalistyczne) do tego dochodzą jeszcze poradnie przyszpitalne, SORy, nocna i świąteczna opieka medyczna ( przy szpitalach), DPSy, ZOLe, ZODy, hospicja, długoterminowa opieka domowa, sanatoria, szkoły itp, itd. Aby nastąpiła zastępowalność pokoleniowa w pielęgniarstwie powinno już teraz kształcić się około 10 tyś pielęgniarek, które w 100% wchodziły by do zawodu, od 2015roku, co roku odchodzi na emeryturę około 8-9 tyś pielęgniarek, aby nastąpił wzrost kadry powinno rocznie kończyć szkoły się około 12tyś pielęgniarek a kończy 6 tyś, w zawodzie zostaje około 3 do 4 tyś. No może nie tak szybki elu, przez małe e ale za to nie ubłagalnie. Demografii, statystyki i czasu jeszcze nikt nie oszukał.

#6  2019.08.22 16:21:46 ~Do 2

No teraz to pojechałas hahaha, nie walnełaś czasami głową o futrynę, już pracują nad modelem 2 + 2 w niektórych specjalnościach i niedługo będziecie się bić o pracę bo was będzie za dużo, a tak nawiasem, to i tak zarabiacie za dużo po tych podwyżkach biorąc pod uwagę wkład i zaangażowanie

#7  2019.08.22 16:25:37 ~Dyrektor

U mnie w szpitalu na 10 pielęgniarek, które nabyly praw emerytalnych 9 pracuje dalej, trochę niedowidza, czasami nie doslysza ale orzą, kasa się liczy, problemu z personelem brak

#8  2019.08.22 17:10:38 ~do 7

Do czasu dyrektorku

#9  2019.08.22 17:10:41 ~do 7

Do czasu dyrektorku

#10  2019.08.22 17:19:22 ~do 6

Szczerze wątpie, olbrzymie problemy z niedoborem kadry pielęgniarskiej mają wszystkie bogate kraje od przynajmniej 30 lat. Dlaczego u nas miało by być inaczej? Bo co? Co to za model 2+2 pracujący za 500 euro w niektórych specjalnościach i co to za specjalności? Boże człowieku odłóż te dragi, bo cię wykończą? A nie, to wasza pracująca wyobraźnia z takim bredzeniem trzy po trzy i myśleniem magicznym i życzeniowym, taki moduł 2+2, to by się zgadzało he,he.

#11  2019.08.22 17:36:29 ~Do Dyr

10 pielęgniarek, tak? Toż to na dzisiejsze czasy praktycznie obsada jednego szpitalnego oddziału, a kolejne odejścia pewnie w październiku, jak co roku, już się szykują.

#12  2019.08.22 18:48:31 ~do5

Może i statystyk się nie oszuka anonimo 5 ale nie spodziewJcie się że za tak dużą kasę będziecie leżeć ,siedzieć i pić kawę a pani asystentka będzie za was pracować Większa kasa to więcej obowiązków badania fizykalne ,wypisywnie recept.I obopólne zadowolenie panie pielęgniarki dowartościowane i dumne że dały radę a pan doktor ma czas na kawę i obejrzenie neta.O to wam chodzi.Uczcie się jeszcze języków oprócz angielskiego jeszcze francuskiego żeby doktor był z was zadowolony i statystyk nie zapominajcie.

#13  2019.08.22 19:31:41 ~do 12

Anonimko, nikt nie spodziewa się ciężkiej pracy asystentek pielęgniarstwa, po pierwsze jeszcze nie ma nawet takiego zawodu, a po drugie, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował w tym zawodzie za najniższą krajową. Co do insynuacji rodem z komuszych lat o języku francuskim i lekarzu to rozumiem, że głodnej 12 chleb na myśli.

#14  2019.08.23 08:56:07 ~do 13

Za ciężką pracę nie ma teraz kto zapłacić uczciwie a będę jeszcze wyręczać lekarzy.12 głodna to jeszcze nie chodzę