Szpital szuka pielęgniarek. Pensja: 5000 - 5900 PLN


Za Krajowym Urzędem Pracy publikujemy ofertę pracy dla pielęgniarek zamieszczoną w Centralnej Bazie Ofert Pracy w dniu 22 sierpnia br. Praca do podjęcia od 1 września 2019. PracodaWca to Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny.

Zakres obowiązków:

Udzielanie świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu problemów pielęgnacyjnych pacjenta, planowaniu i sprawowaniu opieki pielęgnacyjnej, samodzielnym udzialaniu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych. Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji, edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. 

Rodzaj umowy: 

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 1 września 2019 roku

Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 5 900 PLN

Zawód: pielęgniarka

Wykształcenie: 

- średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
- wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl


MZ - brak pielęgniarek - leki poda opiekun medyczny.

Pielęgniarka dźwigając pacjentkę doznała urazu. Ubezpieczyciel: to nie był wypadek!

Pielęgniarki - 1200 do podstawy - pismo do związku 

Wina nieumyślna pielęgniarki - wyrok sądu.

Podwyżki  pielęgniarek - analiza obecnej sytuacji.

Podwyżki pielęgniarek - od lipca na pochodne 615,94 zł na etat. 

Pielęgniarki dźwigały 100 kg pacjentkę!


Komentarze użytkowników

#1  2019.08.27 07:23:47 ~MeadowDew

W Białej Podlaskiej szpital też poszukuje pielęgniarek . Stawka za etat - 2250 Brutto :/ niestety ale wschód nadal pozostaje wschodem .http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty? 933f5807e65a64aa49ee19ac8ae762dc

#2  2019.08.27 08:00:41 ~MeadowDew

Opiekun medyczny także 2250 brutto http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty? 6496567bc7e73da2f2a58efba94049d0

#3  2019.08.27 08:58:39 ~5900zl

2 zmiany, może się znajdą chętne.

#4  2019.08.27 13:49:28 ~Studentka

Fajnie że już się bronię, super że będę zarabiać 5000zl nic nie robiąc, bo widzę po koleżankach z dyżuru.

#5  2019.08.27 14:10:07 ~Student

Z ciebie taka studentka pielęgniarstwa, jak ze mnie Batman. Człowieku zmień psychiatrę, bo te urojenia cię w końcu wykończą. Łgarz jak najęta, po pierwsze to jeszcze nie są twoje koleżanki, bo o ile wiesz żaden student ani studentka nie ma Prawa Wykonywania Zawodu, po drugie wstrętny kłamco ( nie obawiam się tak ciebie nazwać - gratulacje wychowania takiego kogoś twojej matce) studenci nie mają dyżurów tylko praktyki - wakacyjne lub śródroczne ale to byś wiedziała, jakbyś studiowała pielęgniarstwo, nieprawdaż?

#6  2019.08.27 16:25:32 ~#4

A gdzie Droga Pani Pielęgniarkio przyszła,nic się nie robi.

#7  2019.08.27 16:40:27 ~????

Studentka ma koleżanki z pracy?

#8  2019.08.27 19:09:38 ~Ewa

Jestem pielęgniarką z magistrem ,specjalizacją. NIGDY nie będziesz dobrze zarabiać! Pracuję 20 lat w zawodzie ,pozbyłam się złudzeń.Najlepiej młoda pielęgniarko znajdź sobie bogatego nażeczonego lub męża!

#9  2019.08.27 19:47:42 ~ula

Zwyrodnienienia kręgosłupa żylaków i wypadajacej macicy to się dorobiłam od nicnierobienia 35 lat pracy specjalizacja i od 3 000 do 3 500 na reke.W tym oczywiście dodatek za śwęta i noce.Baz tego byłoby ok 2 800. 4 to jakaś zawistna opiekunka albo sprzątająca

#10  2019.08.27 21:30:13 ~Plg

Wpis 4 odebrałam za sarkazm.Pozdrawiam i dalej życzę dobrego humoru.

#11  2019.08.28 04:04:49 ~Anty

Do #4 Studentka, możesz mi co najwyżej obciągnąć jak już się obronisz przyszły nieudaczniku.

#12  2019.08.28 08:06:03 ~#12

Chcemy byc doceniane I szanowane, to powinnysmy same sie szanowac, a nie pisac takie bzdury jak komentarz nr 4 I 11

#13  2019.08.28 11:40:43 ~do 8.

NaRZeczonego. P.mgr

#14  2019.08.28 13:43:56 ~Gg

Wyższe w tym licencjat dziwnie napisane

#15  2019.08.29 09:40:28 ~Anna

Przestańcie brać drugie etaty za 18 zl/brutto to może was docenia! Wczoraj byłam świadkiem gdy moja koleżanka mając 44 lata dostała zawału pełniąc dyżur 24 godzinny. Przerażenie, żal i okropny smutek gdy mi powiedziała że "Wiesz, chyba z tego etatu już zrezygnuje bo mam 18zl brutto a znalazłam pracę zaa 28 brutto." Gdzie wy macie honor?

#16  2019.08.29 18:58:01 ~Ja

Znowu kłamstwa tam nie ma 5000 -5900 w ofercie jest niecałe 3500 -5000 to duża różnica

#17  2019.08.29 20:30:56 ~Kk

To jest dużo? Ok 4000 netto wielką mi oferta!

#18  2019.09.28 16:00:21 ~Zz

W Kozienicach w punkcie krwiodawstwa 10 zł od dawcy. Dawców dziennie kilku, rzadko kilkunastu. Dawców nie ma kasy nie ma. Żenada

#19  2019.10.13 10:56:53 ~Do8

Gdy dorosla osoba w 21 wieku pisze narzeczonego przez ż ,to ile wg ciebie powinna zarabiać? Mieliśmy przecież swietne szkolnictwo w ubiegłym wieku ,na wysokim poziomie. Nie to, co teraz.Z takimi błędami trudno o dobre zarobki. Trzeba harować i uczyc się,wówczas zarobki może będą lepsze.Zycie to nie bajka.