Szpital zatrudni pielęgniarki. 35 PLN/godz. Minimum 60 godz. miesięcznie.

Praca dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarek

Czytaj także: Pielęgniarki: Izba pielęgniarek wyda 20 tys. PLN na promocję zawodu!

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca na oddziałach szpitalnych i centralnym bloku operacyjnym. Praca min. 60 godzin miesięcznie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu: Nie dotyczy

Zmianowość: Nie dotyczy

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 19.10.2019

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN lub umowa o pracę, praca zmianowa

System wynagradzania: Nie dotyczy

Zawód: pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Szczegóły oferty zatrudnienia dla pielęgniarki 

WYMAGANIA

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Inne wymagania: dyplom pielęgniarki, aktualne prawo wykonywania zawodu, uprawnienia

Pracodawca: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4

Poznaj szczegóły oferty...

Oferty pochodzą z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl
 

Więcej ofert pracy dla pielęgniarek znajdziesz w dziale: Praca dla pielęgniarek


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.10.23 09:22:12 ~11

Za 60 70 to tak

#2  2019.10.23 10:30:23 ~Zenia

Za 35 zł to mogę jedynie przeczytać ogłoszenie i przejść dalej wzruszając ramionami.

#3  2019.10.23 10:33:48 ~Mgr piel

Pewnie emerykę chcą. Albo żart jakiś.

#4  2019.10.23 10:43:13 ~piguła

He.dobre. ale znajdzie się ktoś kto przyjdzie.

#5  2019.10.23 12:13:27 ~Placa

Tak piszecie a większość za minimalną albo 2000 pracuje

#6  2019.10.23 12:17:58 ~Ina

Ja po 30 latach, mgr, specka nie mam 30 zł brutto

#7  2019.10.23 12:51:55 ~Ja

Pod Warszawa,w Domu Muzyka placa pielegniarce 11 zl.netto za godzine. I jest ona tam zatrudniona na etacie opiekunki koordynujacej. 30 zl.to w wielu warszawskich szpitalach nie maja. Slask zawsze wiecej placi.

#8  2019.10.23 12:58:42 ~ja

Wolne żarty.Moze tak 70 zł.lub więcej . Jeśli brakuje pielegniarek to trzeba zapłacić a nie jakieś kpiny robić.

#9  2019.10.23 14:32:48 ~G939

Do 6 bo pracujesz i przylepilas się do jednego miejsca za psie pieniądze otwórz oczy kobietko i żyj pracuj za to co Ci się należy A nie ochlapy

#10  2019.10.23 15:07:43 ~KK

Żenada.

#11  2019.10.23 15:16:05 ~gość

Bardzo dobra oferta dla desperatek,a takich niestety nie brakuje.

#12  2019.10.23 16:10:33 ~Gb

W naszym szpitalu płacą na zlecenie 23 zł brutto i pracuje wiele innych

#13  2019.10.23 16:25:15 ~Xx

Widzę ze niektórym to się już przewraca nie powiem gdzie. Szpitale zadłużone, nie ma pieniędzy na nic bo wszystko idzie na pensje dla personelu. Każdy by chciał zarabiać więcej. Ale nie oszukujmy się teraz pielęgniarki mało nie zarabiają .

#14  2019.10.23 16:45:01 ~Mp

Skoro szpitale zadłużone i jak pani twierdzi że się poprzewracało niiektorym nie wiadomo gdzie to proponuję zatrudnić się na wolontariacie chętnie przyjmą taka siłę roboczą

#15  2019.10.23 16:52:10 ~Marlena

W dps mam 15 zl/h.

#16  2019.10.23 16:56:46 ~...

Już się rozpedziłam i lecę .

#17  2019.10.23 18:52:15 ~Gość

15 pozwalasz się tak poniżać?

#18  2019.10.23 20:06:57 ~do 3

Weź się odczep ode mnie dobrze? Jestem świeżą emerytką! I nigdy więcej żadnej pracy w zawodzie! Za żadną kasę też ,zresztą!

#19  2019.10.23 20:37:31 ~Bb

3 weź się za pampersowanie i nie poniżaj pań na emeryturze. Mamy więcej godności niż ty.Bierz się do roboty bo z pampersów się wylewa. A pewnie pracujesz za 10 zł

#20  2019.10.23 21:13:03 ~Jaro

Jak to któras wyżej napisała szpitale zadłużone to piguły mają zapiepszac najlepiej za darmo .Do twojej naiwnej głowy,szpitale są zadłużone przez chorendalnie wysokie pensję lekarzy na kontraktach oczy z orbit by ci wyszły gdybyś znała cenę jednego zabiegu lekarza

#21  2019.10.23 21:31:50 ~skrzyp

Do 13 To pracuj sobie za takie pieniądze jak chcesz twój wybór i każdy ma wybór

#22  2019.10.23 21:46:32 ~x

Xxx

#23  2019.10.23 22:00:55 ~R

13 zapraszam na studia pielęgniarskie i później do pracy. Będziesz mieć świetnie. Tylko 7 lat .5 plus specjalizacja.

#24  2019.10.24 01:35:13 ~A

35 zł to mało? Ja w IT, po studiach magisterskich i podyplomowych tyle nie zarabiam. W mojej pracy nie ma opcji spania na nockach czy wysługiwania się opiekunami medycznymi, wszystkie swoje obowiązki muszę wykonywać samodzielnie. Pracuję w projekcie medycznym, więc także poniekąd odpowiadam za zdrowie i życie innych ludzi. Proszę się zastanowić czy taka roszczeniowa postawa zjednuje Paniom poparcie ze strony społeczeństwa.

#25  2019.10.24 05:35:46 ~51?

JEST i propaganda.

#26  2019.10.24 07:57:55 ~#26 do13

A kogo to obchodzi,ze szpitale zadluzone? Za dlugi odpowiadają dyrektorzy i to oni powinni pracowac za miskę ryżu jak dlugow narobili,a nie pielegniarki i inny personel.Czasy wyrozumialosci sie skończyły,a szpitale jak siegam pamięcią zawsze tonely w dlugach.

#27  2019.10.24 08:50:19 ~Ja

W dps na zlecenie pielęgniarka ma 32 zł na godz. W poradni specjalistycznej proponowali 22 zł brutto.

#28  2019.10.24 10:45:38 ~Medyk

Ja was nawet za 10 zł bym nie zatrudnił, bo niby dlaczego mam płacić pielęgniarce za picie kawy i jedzenie ciasteczek.

#29  2019.10.24 16:46:36 ~Do 28

10 zł może być. Uważam to za uczciwe. 10 zł na godzinę plus ; kawa, ciasteczka, wygodne fotele, telewizor, Internet, darmowe przejazdy do i z pracy oraz 40- 50 zł dziennej diety. Tak naprawdę nie wiem komu odpowiadam. Niedomuczonemu ratownikowi czy innemu frustratowi któremu ciąży brak wykształcenia . Pozdrawiam i radzę skończyć pielęgniarstwo. Będziesz miał klawe życie, pod warunkiem, że masz maturę.