Praca - od 3 780 PLN. Asystowanie personelowi medycznemu.

Praca dla opiekuna medycznego.


Praca dla opiekuna medycznego

Zobacz także:

Pielęgniarz powiedział w sejmie o pielęgniarkach i pielęgniarstwie.

Miejsce pracy: 32-444 Głogoczów 1036, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Świadczenie usług opiekuńczych, pielęgnacyjnych i higienicznych wobec chorych, asystowanie personelowi medycznemu podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych.

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 12 listopada 2019 

Wynagrodzenie brutto: od 3 780 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

WYMAGANIA

Zawód: Opiekun medyczny, średnie zawodowe, medyczne

Pracodawca: ARMADAKLINIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz także: 

Zatrudnią pielęgniarki: pracownia RM i TK, punkt pobierania krwi, areszt śledczy.

Szpital, ZOL, ZPO zatrudnią pielęgniarki. Sprawdź płace.


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.11.03 16:24:48 ~#1

Oferta jak oferta, nie rozumiem tylko co robi na naszym forum. W oryginalnym ogłoszeniu nie ma ani słowa że szukają pielęgniarki.

#2  2019.11.03 16:57:17 ~Gość

I bardzo dobrze, że świat nie opiera się tylko na pielęgniarkach. A jeszcze trochę będzie nowy zawód asystent Medyczny i wtedy już szanowna pielęgniarka w końcu weźmie się za robotę.

#3  2019.11.03 17:12:57 ~Piel do#2

Teraz to pielęgniarka będzie wykonywała własną pracę. Tzw salową jest opiekun medyczny. I daj Boże ich jak najwięcej: nakarmią, umyją, na badania zawiozą. Wreszcie pielęgniarka będzie mogła zająć się własną pracą.

#4  2019.11.03 17:32:38 ~Do 3

To się mocno zdziwisz hehe.

#5  2019.11.03 17:49:34 ~Pie.

Oj Gościu,gościu, Ty zwykły prostak jesteś.

#6  2019.11.03 18:37:46 ~Do

A izby czy tam inne, płacimy obowiązkowe składki,podatki

#7  2019.11.03 20:02:36 ~Piel

Zgadzam się z #3, a ty Gościu puknij się w łeb i zapytaj kto tam. Nastanie zapewne błoga cisza, więc to ty się zdziwisz. A tak w ogóle to szkoda czasu na polemikę z kimś tak ograniczonym i oderwanym od rzeczywistości.

#8  2019.11.03 20:17:54 ~Ech

Zawód pielęgniarka wykonuje tylko osoba z tytułem "pielęgniarka". I co z tego, że taka norma, no ale. koledzy, koleżanki i inne okoliczne śmietanki. wiecie, rozumiecie.

#9  2019.11.03 20:28:43 ~do 8

Tytuł "pielęgniarka" nadaje się osobie przygotowanej do wykonywania czynności wymagającej ustawowej zgody państwa. Ale wicie, rozumicie plan musi być wykonany, a szwagierka , zięć zadowoleni,

#10  2019.11.03 20:35:22 ~Do 9

Element wywrotowy to wiecie gdzie.

#11  2019.11.03 20:37:46 ~do10

I co.

#12  2019.11.03 20:40:08 ~#11

Do #3 Jak czytam takie wpisy to mi się niż w kieszeni otwiera. Dno dna.zapomnieliście,że pierwotnie pielęgniarki tym się zajmowały.od podwyżek wam się w dupie poprzewracało

#13  2019.11.03 20:42:15 ~#3

Jak czytam takie wpisy to mi się niż w kieszeni otwiera. Dno dna.zapomnieliście,że pierwotnie pielęgniarki tym się zajmowały.od podwyżek wam się w dupie poprzewracało

#14  2019.11.03 20:43:41 ~a_

Lepiej w dupie niż w głowie ;d

#15  2019.11.03 20:44:58 ~#14

W głowie też macie nierówno pod sufitem

#16  2019.11.03 20:51:17 ~Do

A skąd Ty to wiesz?

#17  2019.11.03 21:07:32 ~do 15

Odezwał się pacjent psychiatryczny

#18  2019.11.03 21:08:40 ~do#8

A Ty mi z takim tekstem nie wyjeżdżaj Plan też ma tekst i napisali to nasi uczeni nadperspektywicznie i nadarchitektonicznie. Ciuralla mać.

#19  2019.11.03 21:33:25 ~Gość

A co jest złego w komentarzu nr 3? Sama prawda. myslicie, ze na zachodzie jak jest?

#20  2019.11.03 22:05:11 ~Do 13

Owszem kiedyś tak,a teraz tony dokumentów,a oprócz tego masa zabiegów, typowo pielęgniarskich, których opiekun nie wykona.

#21  2019.11.03 22:05:57 ~!!!!

O! Nie ma byka! Ten to z drużyny Nadszyszkownika!

#22  2019.11.03 22:28:27 ~Aka

Trudno się czyta, te komentarze. Pracuję w szpitalu od ponad 20 lat. Fakty są takie, że jest płacz, bo pielęgniarek nie ma, a te które są mają za dużo ciężkiej pracy. Kiedy jednak wyszkolili się pierwsi opiekunowie medyczni, pielęgniarki bojkotują, by dostali większe kompetencje, nie daj Boże , by uzupełnili brakujące etaty (patrz: normy zatrudnienia na łóżko), bo gdyby tak się stało pielęgniarki straciłyby argumenty do szantażu. Więc niestety pod względem formalnym niczego nie zmienia zatrudnienie opiekuna medycznego. Może tylko pielęgniarkom będzie lżej wykonywać swoje zadania. Pozdrawiam wszystkich na forum.

#23  2019.11.03 23:05:27 ~do22

Aaaa, to pìelęgarki to element wywrotowy Czuj, czuwaj!

#24  2019.11.03 23:09:59 ~do#23

Ograniczają wybitnych i pyskolą

#25  2019.11.03 23:50:11 ~Plg

Nie wiem dlaczego ludzie wyzywają nas od nierobów.Czy faktycznie nie znacie naszej pracy,czy tylko taka złośliwość? Mam za sobą 35 lat pracy.Pracuję na oddziale gdzie jest wielu pacjentów leżących.Nie przypominam dnia ,gdzie usiadłam i spokojnie zjadłam obiad,wypiłam kawę ,czy zjadłam ciasteczko.

#26  2019.11.04 00:12:05 ~do 25

Ci co zjedzą spokojnie posiłek,wypiją kawę są szanowani przez społeczeństwo,a nadgorliwców nikt nie szanuje tylko krytykuje.

#27  2019.11.04 06:25:26 ~Ja

Zawod:pielegniarka,stanowisk9:opiekun medyczny. Pewnie jeszcze z mgr i specka.

#28  2019.11.04 06:26:26 ~Ad 1

Prz3czytaj dokladnie:pielegniarka,jest w polowie oferty

#29  2019.11.04 07:58:25 ~Plg

W oddziale gdzie pracuje zaczeliśmy walczyć o wprowadzenie opiekunów. Wywalczyliśmy, jeszcze mała liczba ale już czujemy ogromną pomoc w czynnościach opiekuńczych. Pielęgniarki mogą zająć się specjalistycznymi czynnościami i dokumentacją natomiast czynności higieniczne przejeli opiekunowie.

#30  2019.11.04 08:47:02 ~Aga

Chyba nie rozumiecie co autor przytaczajac ten anons miał na myśli. 3780 zł wynagrodzenie dla opiekuna medycznego? Taka podstawę to mają u mnie panie z mgr i specjalizacją. Pozostałe duzo mniej.

#31  2019.11.04 09:00:30 ~piel

Dziwna taktyka. Ci co już pracują- zgodzili się na takie stawki to niech tak dalej pracują. A dla nowych, żeby w ogóle przyszli do pracy wyższe stawki na zachętę. Fajnie ale na krótką metę to działa. Ogólnie chaos finansowy: opiekun wyższa podstawa niż pielęgniarka - bo w tej ofercie tak to wygląda:) Czyli obecni pracownicy, żeby zyskać wyższą podstawę pensji muszą się zwolnić i jeszcze raz zatrudnić?

#32  2019.11.04 10:06:52 ~Ja

Super. Pomoc pielęgniarska 4000 PLN, pielęgniarka 2000

#33  2019.11.04 10:06:59 ~a_

Przewrotność takiej sytuacji finansowej polega na tym, że pielęgniarka ma większy zakres obowiązków i odpowiedzialności za mniejsze pieniądze. Halo! Dlaczego pancie z izb na to nie reagują? Podejrzewam, że to nie jest jedyna sytuacja płacowa w tym piękna kraja. No ale żeby o tym wiedzieć, to trzeba sie ruszyć zza biurka i podjąć jakąś inicjatywę , prawda pancie? ;d

#34  2019.11.04 15:17:11 ~iga

Ciekawe czy lekarz asystent, rezydent zarabia więcej niż specjalista? Chcą po prostu zniszczyć pielęgniarstwo i tyle! A do tego widocznie potrzebują kampanii pod nazwą: "promocji zawodu "!

#35  2019.11.04 16:55:19 ~Do28

Czytałam dokładnie, napisane jak wół: "zawód: opiekun medyczny". Podkreślam jeszcze raz - w ORYGINALNYM ogłoszeniu.

#36  2019.11.05 07:38:59 ~Piel m

No niezle opiekun 3800 a piel 3300

#37  2019.11.05 15:40:51 ~Gość

Do komentarza numer #20 gdzie czlowieku pielegniarka ma 2000 tys podstawy! Chcialabym widziec pasek jako dowod, bo to wierutna bzdura! Jak widze takie męczeńskie teksty to mnie szlag jasny trafia! Gdyby to k.rwa byla prawda to bys siedział/a w lidlu na kasie za 2800 brutto podstawy!

#38  2019.11.06 09:52:04 ~PIEL

Jest jeszcze inna prawda. Odkąd weszła siatka plac, a konkretnie płaca mgr ze specj. to kwota bazowa x 1,05, czyli wychodzi ok. 4400, zaczynają zwalniać się takie właśnie pielegniarki. Idą do mniejszych miasteczek lub do innych szpitali i tam dają im jeszcze więcej. Czyli braki na rynku są duże, skoro małe szpitaliki by istnieć są w stanie zapłacić. Przepisy. Instrumentariuszka pewnie wycięłaby wyrostek, a opiekun pobrał krew i co z tego ?