Zatrudnimy pielęgniarkę oddziałową. Bez konkursu.

Praca dla pielęgniarek


Praca dla pielegniarki

Caritas Archidiecezji Warszawskiej zatrudni:

Oferowane stanowisko: Pielęgniarka Oddziałowa w ZOL

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etatu

Termin zatrudnienia: od grudnia 2019

Opis stanowiska  pracy:

- Współorganizowanie z lekarzem Oddziału i nadzór nad pracą zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego na Oddziale,

- Czynne wykonywanie zabiegów pielęgniarskich.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magister)

- minimum 2 -letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

- mile widziany kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarskiej opieki długoterminowej,

- dobra organizacja pracy,

- odpowiedzialność,

- kreatywność,

- rzetelna praca i zaangażowanie

Oferujemy:

- elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt pielęgniarski,

- pakiet medyczny ENEL-MED,

- pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS,

- kartę MultiSport,

- miłą atmosferę w pracy.

Zobacz szczegóły powyższej oferty pracy dla pielęgniarki

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.11.21 21:27:50 ~Magda

Znam te placówkę, omijajcie ja szerokim łukiem.

#2  2019.11.21 23:31:40 ~Piel.dyp.

Jakie błędy zawierał ze się nie ukazał?

#3  2019.11.21 23:38:31 ~Piel.dyp.

Od kiedy piel.oddzialowe w Polsce wykonują zabiegi jakie kolwiek? Chyba że swoje .Bo nigdy nie widziałam żeby coś robiły przy pacjencie.MOZE CZAS TO ZMIENIC I DZIURY POZAPYCHAC .

#4  2019.11.21 23:49:26 ~Do 3

A ja widzialam. Bedac koordynujaca robilam na rowni z innymi. Moja obecna szefowa nawet nocki bierze czy swieta. Moja siostra jest koordynujaca i pracuje w gabinecie zabiegowym na oddziale bo poloznych malo i nie maja czasu na zabiegowy(jak 1 pojdzie to na oddziale zostanie 1)

#5  2019.11.21 23:50:35 ~Iga

Oferta bez podanego zarobku wiec moze to byc mina

#6  2019.11.22 06:42:48 ~Xxxc

Nie polecam tam jest wyzysk i mobbing. Moja koleżanka przypłaciła zdrowiem psychicznym będąc pielęgniarką oddziałową w tej placówce. Przecież "ryba psuje się od głowy"

#7  2019.11.22 08:04:39 ~Piel.

W tym zakładzie od lat poszukują pielegniarek w tym oddzialowej non stop oferty.wiadomo dlaczego bo rządzą tam siostrzyczki miłosierdzia Ostrzegam z daleka od tego miejsca!

#8  2019.11.22 10:27:04 ~Lic

Czyli wyższe to też licencjat.No patrzcie.To ciekawe dlaczego w nowej siatce płac licencjat zrównany jest z liceum,a mgr jest z podstawą prawie 2000 wyższą od pozostałych.

#9  2019.11.22 10:53:23 ~51?

Czy konsument odpowiada za wadliwie wyprodukowany towar lub wadliwie wykonaną usługę?

#10  2019.11.22 13:03:30 ~p54

Dzień Dobry Witam koleżanki jestem oddziałowa i właśnie przyjęłam poród , urodził się śliczny chłopczyk . Gratulacje rodzicom I jak moje koleżanki Oddziałowe tez pracują ,(a Tak w nawiasie oddziałową tylko się bywa )

#11  2019.11.22 15:58:51 ~piel.

Proszę jaki Caritas bogaty i rozdaje pakiety socjalne!

#12  2019.11.22 16:05:46 ~też lic.

Do 8 bardzo słuszna uwaga powinnyśmy napisać petycję w tej sprawie z podpisami do NRPiP.Dziwne i to bardzo bo w innych zawodach uznane jako wyższe, przecież licencjat to nie szkoła policealna!

#13  2019.11.22 20:21:28 ~Lic

Do 12 Tak to dziwne,że w innych zawodach medycznych nikt nie rozróżnia licencjata i mgr a u pielęgniarek tak jest.Z siatki płac wynika że mgr to wyższe a licencjat to nie? Coś mi tu nie pasuje.No i ta gigantyczna różnica w podstawie,to jakieś nieporozumienie.

#14  2019.11.23 18:45:19 ~heh

Przeciez wszystkie sa zatrudniane bez konkursu, tzn formalnie konkurs jest

#15  2019.11.26 10:18:59 ~piel.

Do 13 a w kwietniu wejdą wskaźniki i tylko najmniejsza grupa mgr bedzie miała podwyżki bo wyższe a licencjat jak opiekun karygodne i nic nie robimy tylko piszemy i narzekamy i znowu nas wyrolują !