Pielęgniarki - praca dla absolwentów pielęgniarstwa - 5400 PLN.

Praca dla pielęgniarek.


Praca dla Pielęgniarki Absolwenta 5400 zł 

Klient ProworkPl MED, Praca jako Młodsza Pielęgniarka/ Pielęgniarz Absolwent w ośrodku dla Seniorów  Warszawa Bemowo.Mile widziani abslowenci pielęgniarstwa. Pracodawca, prywatny ośrodek opieki długoterminowej, Bemowo. Rozpoczęcie pracy pilnie. Styczeń 2021. 

Klient ProworkPl MED, prywatny, kameralny ośrodek opieki długoterminowej dla seniorów w Warszawie/ Bemowo świadczący opiekę dla ok. 60 pacjentów,  zatrudni pielęgniarkę do pracy z podopiecznymi seniorami, głównie z demencją i Alzheimenerm. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat 160 godz/ mies lub ilość godzin do ustalenia na kontrakt. Mile widziani absolwenci Pielęgniarstwa, doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia  szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.

Requirements
- Wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie
- Mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi
- Gotowość do podjęcie stałej pracy w Warszawie/ Bemowo okolice 
- Mile widziani absolwenci pielęgniarstwa 

Conditions

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub umowa zlecenie/ kontraktowa wynagrodzenie 5400 etat/ lub kontrakt/ zlecenie
- Elastyczny grafik - zmiany 12 godzinne.
- Pakiet pracowniczy, w tym prywatna opieka lekarska
- finansowanie szkoleń zawodowych i specjalizacji dla pielęgniarek

Więcej informacji - Praca dla Pielęgniarki Absolwenta

Wybrał: Mariusz Mielcarek