MZ informuje 20 sierpnia 2010 roku, że listę uczelni prowadzących dofinansowane studia pomostowe opublikuje "na początku września". Mamy 15 września. I nadal tysiące pielęgniarek i położnych nie ma informacji czy rozpoczynające się studia za 15 dni będą studiami bezpłatnymi czy płatnymi. MZ pielęgniarek i położnych nie szanuje? Czy robi na złość?

Dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych 2010.

.

W zeszłym roku MZ podało informację, które uczelnie będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe w 2009 roku w dniu 29 lipca.

Mamy 15 września i nadal nie ma informacji na którą czekają tysiące pielęgniarek i położnych. Należałoby zwrócić się do MZ w sprawie interpretacji pojęcia "na poczatku września". Tak na przyszłość. Przecież warto wiedzieć jakiego kalendarza używają w resorcie zdrowia.

Mariusz Mielcarek

 

Zobacz także:

Aktualności według działów - dofinansowane studia pomostowe

8 lipca 2010 roku - Zobacz reportaż z rekrutacji na pomostowe studia dla pielęgniarek. Zobacz wypowiedzi pielęgniarek - stanie po kilkanaście godzin przed uczelnią jest dla nas upokarzające! Zobacz 300 osobową kolejkę, w ramach "listy społecznej". 49 KOMENTARZY.