Sprawa "Osocza". Ciąg dalszy . . . .

"OSOCZE" - Akcja Społeczna redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych.

 

.

Od zdarzenia w świebodzińskim szpitalu minęło ponad dwa miesiące. Trudno znaleźć bieżące informacje w sprawie. Natomiast niesprawdzonych informacji nie mogę upubliczniać. Poniżej przedstawiam informacje, może nienajświeższe, ale rzucają więcej światła na przedmiotową sprawę. Na pomoc prawną dla pielęgniarki użytkownicy Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych zebrali ponad 3 000 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj . . .  oraz nr konta bankowego.

Mariusz Mielcarek

.

Informacje z mediów:

Rozmowa z dyrektorem szpitala . . .

Posłuchaj kolejnych wypowiedzi dyrektora szpitala . . .  

Jest wielce prawdopodobne, że śmierć pacjenta nie była wynikiem podania osocza . . .

.

Zobacz także:

Dlaczego redakcja Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych prowadzi Akcję Społeczną "OSOCZE"?

 


 

 LITERATURA ZAWODOWA

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych znajdziesz książki na specjalizacje, kursy kwalifikacyjne, specjalistyczne, studia licencjackie, magisterskie oraz pomostowe, a także przydatne w codziennej praktyce zawodowej. Zapraszam do Sklepu . . .

 

Komentarze użytkowników

#1  2010.12.11 16:31:21 ~z Radomia

W naszym szpitalu w czasie strajku na jednym z oddziałów krwi nie umieli podłączyć i przetoczyć lekarze-wzywano zespół interwencyjny,mimo że na oddziale były pielęgniarki-z innych oddziałów i zatrudnione przez naczelną na okres strajku.Z tego samego oddziału odeszła pielęgniarka-po awanturze z oddziałową,gdy nie chciała przyjąć dyżuru wspólnie z koleżanką-do przetoczenia w nocy miały krew u czterech chorych i 35 osób na odcinku na ostrym dyżurze.

#2  2011.01.19 12:32:12 ~NINA

POMYŁKI PIELĘGNIAREK WYNIKAJĄ Z NATŁOKU PRACY -MAŁO PERSONELU DUŻO CHORYCH !

Dodaj komentarz