Warsztaty dla pielęgniarek - Efektywna komunikacja ...., które umożliwią lepsze porozumienie w pracy i większe z niej zadowolenie.

Szkolenia dla pielęgniarek.

.

Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć
w świecie


Już parę lat się do tego przymierzałam… Mogę nawet powiedzieć, że było to moim ogromnym MARZENIEM!!! Lata zbierania wiedzy ze studiów pielęgniarskich, podyplomowych i licznych szkoleń – warsztatów, masa przeczytanej literatury psychologicznej oraz doświadczenia osobiste i zawodowe. Teraz już wiem, że jestem na realizację swych marzeń w pełni gotowa. Co to za marzenie?

Od kilku już lat marzyłam o tym, by stworzyć program szkoleń – WARSZTATÓW dla pielęgniarek, które umożliwiłyby nam lepsze porozumienie w pracy i większe z niej zadowolenie… I chyba nadeszła już najwyższa pora, by zacząć to marzenie urealniać :)  Zapraszam więc Was do udziału w organizowanych przeze mnie warsztatach.
Zaplanowanych tematów jest już kilka. W planach m.in. warsztaty z zakresu prawa, rozwoju osobistego oraz z efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w pielęgniarstwie. Zaczniemy jednak od tego, co stanowi najbardziej kluczowy element wzajemnej współpracy - od sztuki porozumiewania się.


Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie” - tak zatytułowałam ten wpis nie bez powodu. Często narzekamy na różne kwestie – na to, że z jakichś przyczyn jest nam źle. Niejednokrotnie bierze się to z braku umiejętności komunikacyjnych. I często wcale nie chodzi o to, że ktoś jest złośliwy, tylko po prostu nie jest świadomy swoich błędów oraz ich wpływu na swojego rozmówcę.
Dlatego swoje pierwsze warsztaty zatytułowałam „Efektywna komunikacja w Pigułce.”

Monika Kuliga

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie - O biznesie w pielęgniarstwie i nowoczesnym zarządzaniu

.