Pytanie do pielęgniarek i położnych: czy zdarzyło się Pani/Panu podać lek na zlecenie lekarskie przez telefon lub podać lek bez zlecenia lekarskiego?

Pielęgniarstwo 2014.

...................................................

Witam serdecznie!
Jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo przy Uniwersytecie medycznym w Poznaniu. Wraz z moimi koleżankami z grupy studenckiej realizujemy projekt w ramach z Bioetyki dotyczący dylematu pielęgniarskiego: „Czy podać lek bez zlecenia lekarskiego w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia i życia pacjenta w momencie nieobecności lekarza?”. Tylko część z nas pracuje zawodowo, lecz ze względu na temat nie jesteśmy w stanie uzyskać wiele ankiet od naszych współpracowników. Kwestionariusz skierowany jest zarówno do pielęgniarek/pielęgniarzy jak i położnych.Celem naszej ankiety jest poznanie zdania i podejmowanych działań w ramach powyższego tematu.

Zobacz komentarze na facebooku

Przejdź do ankiety .....

.....

Zobacz także:

Sonda: ile położnych byłoby chętnych przekwalifikować się na .... pielęgniarkę.

Pielęgniarz publikuje na Portalu prośbę o wypełnianie ankiet w ramach pisania pracy magisterskiej o zaburzeniach snu wsród pielęgniarek. Liczba wypełnionych ankiet przerosła oczekiwania .....

Prośba - wypełnij ankietę, która jest skierowana dla pielęgniarek i położnych, które rodziły w ciągu ostatnich 5 lat.