Apel pielęgniarki - "My tu pracujemy na umowach o pracę (płace bardzo niskie), a WY podejmujecie u NAS dodatkową pracę. NISZCZYCIE NASZ TRUD W WALCE O LEPSZE WARUNKI PŁACY I PRACY!

Pielęgniarstwo 2014.

......................................

APEL DO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH,

KTÓRE DODATKOWO ZATRUDNIAJĄ SIĘ W OLKUSKIM SZPITALU


SZANOWNE KOLEŻANKI,


APELUJE I PROSZĘ WAS O CZAS DLA NAS PRACUJĄCYCH W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU, KTÓRY POTRZEBNY JEST DO ZAŁATWIENIA NASZYCH POSTULATÓW.

PRACUJEMY TU NA UMOWĘ O PRACĘ Z BARDZO NISKIMI PENSJAMI, A WY W MOMENCIE KIEDY MY - WALCZYMY O GODNE ŻYCIE DLA NAS I NASZYCH RODZIN I DZIECI NISZCZYCIE NASZ TRUD W TEJ WALCE O LEPSZE WARUNKI PŁACY I PRACY. APELUJĘ DO WASZYCH SUMIEŃ I SOLIDARNOŚCI ZAWODOWEJ. ZOSTAWCIE NA JAKIS CZAS TEN OLKUSZ I PO PROSTU PILNUJCIE STANOWISK W SZPITALACH W KTORYCH JESTEŚCIE JUŻ ZATRUDNIONE. I NIE POZWÓLCIE NA TO, BY WAM NIKT NIE ZARZUCIŁ POPEŁNIENIA BLĘDU W ZAWODZIE. NIE DAJCIE INNYM TEJ SATYSFAKCJI, ŻE MOŻECIE PRACOWAĆ W MIESIĄCU KILKASET GODZIN. TO JEST NIEMOŻLIWE - PRACUJECIE Z CHORYM CZLOWIEKIEM, NIE Z MASZYNĄ , KTÓRĄ MOŻNA WYŁACZYĆ. ON POTRZEBUJE FACHOWEJ, NIE ZMĘCZONEJ PIELĘGNIARKI PRZY SWOIM ŁÓŻKU.

W WOLNYM CZASIE WEŻCIE SWOJE DZIECKO NA SPACER, WYPOCZNIJCIE OD CODZIENNEGO TRUDU. RODZINA JEST BARDZO WAZNA. W POLSCE WŁAŚNIE O TO CHODZI. UDOWADNIA SIĘ, ŻE PIELĘGNIAREK JEST WYSTARCZAJĄCA LICZBA. A TO JEST NIEPRAWDA. TAKIE WŁAŚNIE NIENORMALNE SYTUACJE POKAZUJĄ ICH BRAK. ZA MAŁO ZARABIAMY I DLATEGO UCIEKAMY SIĘ DO ZAROBKOWANIA W INNYCH PLACÓWKACH. A PRZECIEZ CZLOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY.
OSTĄPCIE NA JAKIŚ CZAS OD TEGO ZAMIARU DYZUROWANIA W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU, BO W KTÓRYMŚ MOMENCIE SAME ZAUWAZYCIE , ŻE NIE DAJECIE JUŻ RADY I NIE MACIE SIŁ.
PISZĘ TE SŁOWA W IMIENIU PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH PRACUJĄCYCH W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU.

PAMIĘTAJCIE DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY PRACUJEMY Z CHORYM CZŁOWIEKIEM.

Powyższy Apel opublikowano na facebooku

Zobacz komentarze na faceboku

.