Dlaczego związek pip nie poinformował pielęgniarek i położnych, o tym, że Zembala mówił związkowi o zakładanym sposobie rozdziału wzrostu wynagrodzeń na spotkaniu ... tydzień temu?

Działalność związku pip.

 

W dniu dzisiejszym kiedy Zembala (ZembalaniejestesBOGIEM) poinformował, o zakładanym sposobie wzrostu wynagrodzeń pielęgniarek i położnych w poszczególnych zakładach pracy, dowiadujemy się, że taką informację przekazał związkowi pip na spotkaniu w zeszłym tygodniu!

Dlaczego związek nie poinformował środowiska zawodowego pielęgniarek i położnych o propozycji ministra? Ręce opadają nad polityką informacyjną związku pip. 

 

Zobacz także:

 

Kolejna wtopa Zembali! NA TO ZGODY BYĆ NIE MOŻE!!! Zembala kończy strajk w Wyszkowie. I ogłasza ogólnopolską ocenę każdej pielęgniarki, pod względem: fachowości, doświadczenia oraz umiejętności! Od tego zależeć będzie podwyższenie płacy konkretnej pielęgniarki.


Komentarz redakcji Portalu i Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych (nakład 90 tys. egzemplarzy) - Co obecnie wiemy o zapowiadanym wzroście płac pielęgniarek i położnych?

 

Mariusz Mielcarek