Tzw. podwyżki pielęgniarek - komentarz na Portalu: "U mnie w szpitalu rozdzielono pieniądze według 2 kryteriów..."

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

 

Komentarz na Portalu Pielęgniarek z dnia 26 listopada 2015 roku: 

"U mnie w szpitalu rozdzielono pieniądze według 2 kryteriów (jednocześnie): 1) staż pracy 2) wykształcenie/kursy/specjalizacje. Okazało się, że możesz być pielęgniarką bez mgr, z 25-letnim stażem pracy i dostaniesz 100 zł podwyżki, ale możesz być pielęgniarką z 5-letnim stażem i z tytułem mgr i wówczas otrzymasz 300 zł. Nie ma sprawiedliwości i co najgorsze takie kryteria przyjęły oddziałowe wraz z przełożoną z przyklaśnięciem temu przez związki zawodowe pielęgniarek - po co płacić składki na tych ludzi, skoro działają tylko w swoim interesie?"

 

 

 

Zobacz także artykuły z Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych 

 

Artykuł redakcyjny :

Tzw. podwyżki, których nie ma!

 

10 pytań do Pani Przewodniczącej związków w sprawie tzw. podwyżek dla pielęgniarek i położnych

 

Tzw. podwyżki w komentarzach użytkowników Portalu i naszego facebookowego fanpage'a

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.01.16 22:05:25 ~eli

Jak zwykle chca sie nachapać naszym kosztem. Zawsze będzie w naszej grupie zawodowej podział i kłótnie,właśnie przez takie sytuacje. Czy nie rozsądniej bylo by dać każdemu po tyle samo! Aahhhhh

#2  2016.01.17 14:20:52 ~stara

Trzeba był się uczyć! dla "starych " pielęgniarek były studia pomostowe a nadal są specjalizacje. wystarczy tylko chcieć. Znam pielęgniarki które przed emerytura zaczęły specjalizacje żeby podnieść swoje kwalifikacje,Staż pracy nie ma żadnego znaczenia jeżeli się przez 25 lat robi to samo i nie uzupełnia wiedzy. Przestańcie pluć na młode tylko weźcie się do nauki!

Dodaj komentarz