(5) TV.pielegniarki.info.pl Wizja pielęgniarki rodzinnej wygłoszona w sejmie przez ministra Radziwiłła.

Zamach na samodzielność podmiotów poz prowadzonych przez pielęgniarki i położne.

Zobacz także:

TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

Zobacz więcej informacji w Aktualnościach w dziale - Pielęgniarka i położna rodzinna

 

 

Parafrazując słowa ministra zdrowia, można stwierdzić, że minister zdrowia przekazał pielęgniarkom i położnym w sejmie w dniu 27 kwietnia 2016 roku komunikat: jak zapadnie ostateczna decyzja o WAS ROZSTRZELANIU, to się nie martwcie. Przecież wcześniej WAS o tym poinformujemy i będziecie miały odpowiednio dużo czasu, aby się do tego ROZSTRZELANIA przygotować. Posłuchaj ministra z rządu PIS. Mariusz Mielcarek

Komentarze użytkowników

#1  2016.05.06 20:52:06 ~coś z inne

Przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy wielokrotnie pytał ministerstwo o to, ile powinni zarabiać lekarze i jak stwierdził, odpowiedzi nie otrzymał. Związkowiec poskarżył się, że lekarz dostaje pensję porównywalną do wypłaty strażnika miejskiego. - Publikowaliśmy niedawno dane GUS o przeciętnych wynagrodzeniach lekarzy zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Zgodnie z tymi danymi, przeciętne wynagrodzenie godzinowe wynosi 35,35 złotych. To daje za jeden etat około 5700 złotych brutto, czyli około 4050 złotych netto - przyznał Krzysztof Bukiel. - Jako przewodniczący OZZL-u wielokrotnie próbowałem pytać ministra zdrowia ile powinien zarabiać lekarz. Czy jest to tyle co murarz, a może motorniczy? Albo czy tyle szeregowy w wojsku czy pułkownik? Minister nigdy nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. Wychodzi jednak na to, że teraz lekarz powinien zarabiać tyle co strażnik miejski w Warszawie, czyli - jak podaje "Bankier.pl", średnio 4100 złotych netto miesięcznie - powiedział przewodniczący.

Dodaj komentarz