List pielęgniarki: Drogi Zarządzie OZZPiP oraz Moja Ukochana Naczelno Izbo PiP.

Strajk pielęgniarek w CZD.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

Drogi Zarządzie OZZPiP oraz Moja Ukochana Naczelno Izbo PiP


Nie wiem jak długo jeszcze będziecie ze spokojem w ciszy czytać i  słuchać wszystkich tych kłamstw w mediach, na forach itp. Jak długo jeszcze będziecie pozwalać by tak szargano dobre imię naszego zawodu?

Wszystko we mnie się burzy ten wodospad obrzydliwych opinii oszczerstw spada na głowy niewinnych waszych koleżanek i kolegów a wy ze stoickim spokojem, ponieważ PODPISAŁYŚCIE CYROGRAF -  nic niewarte porozumienie, milczycie – bo zabiorą i to. 

Niech zabierają tą swoją „podwyżkę- śmieciowy dodatek „  a wy powinnyście stać tam razem z tymi zaszczutymi waszymi związkowcami z CZD. To między innymi  wasze porozumienie spowodowało taką falę krytyki ze strony mediów i społeczeństwa. Ciągle słyszymy od pacjentów, ich bliskich, naszych znajomych i nawet naszych rodzin  ”czego wy ciągle chcecie przecież dostałyście takie podwyżki i co roku będziecie jeszcze dostawać” Ogarnijcie się władze związkowe i izbowe. Mamy okazję naprawdę a nie wirtualnie coś uzyskać, ale musicie zapomnieć o waszym śmieciowym porozumieniu i stanąć ramię w ramię z waszymi związkowcami. 

Myślicie, tak jak minister Radziwiłł i jego klika, że zmęczą się, wszystko przycichnie a wy nadal będziecie sobie niby działać. Mam nadzieję, że tak nie będzie i rozliczą was za wasz brak wsparcia i nieudolne decyzje.

KOLEŻANKI KOLEDZY
PIELĘGNIARKI PIELĘGNIARZE ORAZ POŁOŻNE

apeluję do Was w całym kraju złóżmy WOTUM NIEUFNOŚCI dla naszych władz związkowych oraz izbowych.

Czy oni naprawdę są bezkarni?
Pozdrawiam Pielęgniarka

 

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD