Trzy komentarze na pielegniarki.info.pl: Dlaczego jeszcze kilka lat temu namawiano pielęgniarki na studia pomostowe ,które teraz nie są do niczego potrzebne? Po prostu nabito nas w butelkę mogłyśmy już wszystkie mieć zrobione specjalizacje...

Projekt ustawy o minimalnym wynagrodzeniu pracowników ochrony zdrowia a wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

       

      

 

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Dlaczego jeszcze kilka lat temu namawiano pielęgniarki na studia pomostowe ,które teraz nie są do niczego potrzebne? Po prostu nabito nas w butelkę mogłyśmy już wszystkie mieć 

zrobione specjalizacje a tak to wzbogacili się tylko wykładowcy! To co wyrabiają z naszą grupą zawodową jest karygodne!

Porażka. Najpierw licencjat, potem magister i 29 lat pracy w zawodzie pielęgniarki. I po co? Koleżanki po liceum miały rację śmiejąc się z nas.

Jeszcze są pielęgniarki z mgr po promocji zdrowia. To też jest profil wykorzystany w służbie zdrowia. Co z nami?

 

Dla przypomnienia...

Minister zdrowia podzielił pielęgniarki i położne:

Porozumienie Zawodów Medycznych podzieliło pielęgniarki i położne: 

Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Minister zdrowia podzielił pielęgniarki na 3 grupy. Zobacz jakie to będzie miało konsekwencje finansowe. Różnica pomiędzy grupami od 351 zł do 1 599 zł. Tylko na wynagrodzeniu zasadniczym!

Jaka skala "zapowiadanego wzrostu płac"? Zobacz jakie średnie wynagrodzenie zasadnicze (stan na marzec 2016 roku) mają trzy grupy pielęgniarek. Sprawdź w jakiej wysokości wynagrodzenie zasadnicze dla tych grup, za trzy lata, przewiduje projekt ustawy o wynagrodzeniach w ochronie zdrowia. Wnioski?