Szokujące słowa pielęgniarki posła na sejm. Mówi o pedofilii wśród księży. Wspomniała o pielęgniarkach...

Działalność posłanki pielęgniarki Bernadety Krynickiej.

Szokujące słowa pielęgniarki posła na sejm.

Mówi o pedofilii wśród księży

Zobacz także: Co zrobi szpital? Według nowych norm szpital musiałby zatrudnić dodatkowo 32 pielęgniarki. Ale nie zatrudni...

Fakt.pl informuje w dniu 5 grudnia: 

Bernadeta Krynicka z niezrozumiałą wyrozumiałością pochyliła się nad zjawiskiem pedofilii w Kościele. - Trzeba zrozumieć w końcu, że ksiądz to jest człowiek, a nie postać święta, jak każdy, i ma prawo do popełnienia pewnych grzechów, błędów - powiedziała posłanka w programie "Polska i świat" w TVN24.

Ale na tym szokującym stwierdzeniu polityk PiS nie skończyła. - Myślę, że to już jest parodia. Czy pedofilia jest tylko wśród księży? Może zrobimy komisję, która będzie badać pedofilię wśród nauczycieli, wśród lekarzy, pielęgniarek - kontynuowała Krynicka i wybuchnęła śmiechem.

Zobacz cały artykuł prasowy Szok! Posłanka PiS usprawiedliwia księży-pedofilów


Zobacz także: Co zrobi szpital? Według nowych norm szpital musiałby zatrudnić dodatkowo 32 pielęgniarki. Ale nie zatrudni...


Dołącz do naszej grupy, która liczy już ponad 5 tys. osób!
Niech powrócą wspomnienia...
Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o kliknięcie tutaj...


Zobacz INFORMATORY:

  

Komentarze użytkowników

#1  2018.12.06 07:10:52 ~Asz

No brawo! To może dopuscmy ja(pedofilie) prawnie?

#2  2018.12.06 08:14:45 ~Pieleg

Co za idiotka! I taki żałosny imbecyl zasiada w sejmowej ławie.

#3  2018.12.06 08:20:52 ~Ja

Kobieto lecz się i nie obrażaj pielęgniarek i zamilcz bo to żadna obrona polskiego udawanego politycznego katolicyzmu. Za co my jej płacimy co miesiąc - my piegniarki tej posłance, która do tej pory nawet nie kiwnela palcem dla dobra środowiska pielegniarskiego - ot i poziom wystarczy na to popatrzec. A może przypadkiem pisze o sobie - jest pielęgniarką!

#4  2018.12.06 08:24:07 ~Piel.

Skierujmy oficjalny protest przeciwko zachowaniom tej prostej poslance, ktora publicznie obraża naszą grupę zawodową. Ona i pielęgniarstwo - groźna sprawa !

#5  2018.12.06 08:25:46 ~piel.

Do 3-4 popieram!

#6  2018.12.06 08:25:58 ~Artur

Nie rozumiem o co wam chodzi przecież nie powiedziała nic niewłaściwego, zjawisko pedofilii jest zaburzeniem wystepujacym bez wzgledu na wykonywany zawod i w kazdym sridowisku statystycznie wystepuje. Oczywiscie jestem zdania ze nalezy to potepiac i nie pochwalam zachowania kosciola ktory zamiatal sprawy pod dywan to nie mozna generalizowac. Natomiast dyskusja byla wyrazeniem jej wlasnej subiektywnej opinii i ma do niej prawo.

#7  2018.12.06 08:30:23 ~ja

Do 6 następny obrońca proszę ksiądz ma być księdzem i koniec kropka.Do 3 mądra wypowiedź.

#8  2018.12.06 08:38:39 ~Do Artura

Ta baba twierdzi, że "ksiądz też człowiek i że ma prawo do popełniania błędów". Ok, zgadzam się, ale nazywanie pedofilii wśród księży zwykłym błędem to już przegięcie! Nie rozumiesz człowieku? Jakaś menda w czarnej sukience molestuje albo gwałci ci dziecko, a ta miernota mówi, że ma do tego prawo, bo jest "tylko" człowiekiem? Czy jest coś bardziej odrażającego niż skrzywdzenie dziecka w taki sposób? Zastanów się, co piszesz.

#9  2018.12.06 08:39:03 ~do 7

Prawda a do 6 prosze trolowy obrońca pisu się znalazł.Nie reagujemy.No już sobie wyobrażam jak by takie zjawisko było obecne w pielegniarstwie oj by nam sie dostało I nareszcie byśmy zaistniały w mediach non-stop codziennie i przez długie lata bo pielęgniarkom lubią dowalać nawet posłanki pielęgniarskie ! Szczególnie to podłe !

#10  2018.12.06 08:56:13 ~Artur

#7 dla twojej wiadomosci nie jestem zwolennikiem pis wrecz przeciwnie, natomiast uwazam ze kazdy ma prawo wyrazenia wlasnej opinii. Jeszcze raz podkreslam ze potepiam takie zachowania nie mniej jednak nie tylko wsrod ksiezy wystepuja takie zachowania i jezeli jest dyskusja to powinna byc wszechstronna by zachowac jakis poziom.

#11  2018.12.06 08:58:52 ~Artur

Do #9 uwierz ze takie zjawiska byly obecne tez w pielegniarstwie jakis czas temu juz nie pamietam gdzie ale chyba w New York Times byl taki dosc obszerny artykul wiec potwierdza to regule ze zjawiski wystepuje w kazdym srodowisku.

#12  2018.12.06 09:10:18 ~apel do Za

Ze szczerego serca prosimy proszę kontrolować pielęgniarki kontraktowe,to że nie sprawdzają od czasu do czasu -właśnie czasu pracy kontraktowych ,o której godzinie wyjeżdżają do innej pracy,to ,ze mają lepsze grafiki czy to jest tylko bezinteresownie nie wiem warto się temu przyjrzeć ?

#13  2018.12.06 10:03:06 ~Ewa

Dobrze notowane i ultranowoczesne jest naigrywanie się publiczne z księży i wiary. W kabaretach stanowi nawet clou programu , a jest powszechnie aprobowane i głośno nagradzane oklaskami - gdy np. pismo święte nazwane jest publicznie księgą czarów-głośno śmiejemy się bo przecież brakuje nam odwagi żeby wstać i wyjść z honorem z sali , bo za moje pieniądze obrażono mnie i moją wiarę .Ale jaka niegrzeczna i niefajna jest wypowiedź posłanki bo dotyczy nas. Nie śmiejecie się , nie bijecie brawo? Uważam Ilekroć zezwala się, aby przestępstwo nie było właściwie ukarane ,staje się po stronie zła bez względu na osobę która go popełniła. .

#14  2018.12.06 10:09:51 ~Gonia

Posłanka PiSu i wszystko jasne.dobrze że nie pracuję na pediatrii

#15  2018.12.06 11:00:49 ~Zuza :)

Pedofilia nie powinna mieć miejsca w każdym środowisku kastrowac zboczencow i po sprawie :)

#16  2018.12.06 11:03:07 ~Maria

Do #13. Szanowna Ewo. Ksiądz to jednak specyficzny "zawód" i powinien błyszczeć wśród innych zawodów. Tymczasem tak nie jest! Pokrzywdzeni wypowiadają się pod swoimi nazwiskami i opowiadają swoje historie. Ty nie wierzysz? Obyś się nie przekonała na własnej skórze. Niestety, pewne zjawiska i patologie występują w ogromnym nasileniu właśnie w tym środowisku. Mówią o tym media, ale też szepczą o tym ludzie. Ty nie słyszałaś? Do tego dochodzi ogromna niechęć do oczyszczenia się tego środowiska z patologii, a nawet wręcz ukrywanie złych zachowań. Ty o tym nie słyszałaś? Na jakim świecie żyjesz kobieto? Masz klapki na oczach i zatyczki w uszach? Włącz rozum! Wiara to nie wiara w księdza, lecz wiara w Boga! Jest to jakaś różnica, nie?

#17  2018.12.06 12:18:04 ~Piel

Brawa dla pani Marii za komentarz, a niejaka Ewa niech opowiada podobne dyrdymały w konfesjonale albo niech od razu skontaktuje się z ojczulkiem z Torunia, a nie wypisuje bzdury na tym portalu.

#18  2018.12.06 13:13:56 ~Piel.pedia

Jestem zniesmaczona.czym jeszcze będą się zajmować zamiast polepszyć warunki pracy?

#19  2018.12.06 13:38:19 ~Do 3, 4 ,

No jak tu się dziwić, że postrzegają nas jako słodkie idiotki? Skoro takie pustaki nas reprezentują to sorry, ale nigdy nie będą się z nami liczyć i traktować poważnie.

#20  2018.12.06 13:40:15 ~Do13

Noooo Ewą aleś przyplusowała u batmanów.

#21  2018.12.06 15:30:38 ~piel.

Do 16 prawda a Ewa no cóż obronczyni zła jakiej tam wiary !

#22  2018.12.06 15:32:27 ~do Ewa

Najobrzydliwsze i prymitywne jest gdy broni się obrzydliwość !

#23  2018.12.06 15:36:52 ~obserwator

Do 18 smaków to nie ma co szukać tylko trzeba zakasac rękawy i zmieniać te warunki pracy.Nikt tego za nas nie zrobi !

#24  2018.12.06 15:39:28 ~Piel.

Do 3 brawo dobrze napisane

#25  2018.12.06 15:44:52 ~piel

Słyszałam WCZORAJSZE SŁOWA POSŁANKI. Absolutna kompromitacja. Dzisiaj komentował to redaktor który zajmuje się pedofilią wśród księży i niedługo będzie film dokumentalny.

#26  2018.12.06 15:51:07 ~ad 19

Zagłosuję na partię która oddzieli kler od państwa=koryta.

#27  2018.12.06 16:01:08 ~hmm

Czasami wizerunek mówi wszystko.

#28  2018.12.06 16:21:54 ~A ja

Do ~13 Co ma wspólnego Bóg z Kościołem? NIC ! I koniec tematu.

#29  2018.12.06 16:42:04 ~#

Pustak

#30  2018.12.06 21:50:45 ~a_

Sorry, ale nie jestem w stanie czytać, tego co pani krynicka wydaliła.

#31  2018.12.07 01:20:18 ~PIEL

Ale ktoś na tę prostaczkę głosował. Jak to umie naginać rzeczywistość, jak jej mocodawcy. Straszny wstyd dla naszej grupy zawodowej. Nie ma nigdy nikogo z klasą. I tak nas widzą i tak o nas piszą.

#32  2018.12.07 01:31:27 ~Gosik

Do 6. Pani poseł na nie może pozwalać sobie na wyrażanie swojej opini na takim forum bo reprezentuje nas nie siebie(też jestem pielęgniarką) . To nie dopszczalne i powinny zareagować Naczelne Izby Pielęgniarek.

#33  2018.12.07 12:47:20 ~Do#32

Poseł reprezentuje swój elektorat - w tym przypadku okręg białostocki i partię, która go rekomendowała. Nie jest reprezentantem grupy zawodowej.

#34  2018.12.07 12:52:40 ~#

Kran icka leje coraz większy syf.

#35  2018.12.07 20:39:47 ~do 16

Lekarz to zawód zaufania publicznego, czy On może molestować ? Czy to lekarz, ksiądz, pielęgniarka, pielęgniarz, salowy, salowa itp. wszyscy powinni być na równi rozliczani. Ale? Wielkie ALE. Dewiacje seksualne są zaburzeniami psychicznymi (wg ICD-10), no i pozamiatane.

#36  2018.12.08 12:52:53 ~Piel

Ostatnio pielegniarki uzywaja slowa,niefajnie”co ono oznacza jest takie w jezyku polskim?

#37  2018.12.09 09:59:01 ~Ewka

Kobieto wysłałabyś swoje dzieci na indywidualną katecheze ?