Podziękowania w imieniu pielęgniarek. Za co?

Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych


PODZIĘKOWANIA W IMIENIU PIELĘGNIAREK. ZA CO?

Najnowszy (13) odcinek pielęgniarskiego vloga pt. "Podziękowania? Za co?"

Zobacz podziękowania składane ministerstwu: Związek pielęgniarek dziękuje ministerstwu za 1600 złotych.


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.05.01 10:00:31 ~Mieszka ja

Będziemy dziękować jak dadzą wszystkim 1600. Jakk narazie szpital Krosno dostał 700. A gdzie reszta?

#2  2019.05.01 10:11:31 ~kaja

Podziękuję jak będę miała za co.

#3  2019.05.01 12:50:06 ~Jaga

To dlaczego jeszcze istnieją izby,dlaczego jeszcze płacicie tam składki i utrzymujecie bandę rządowych klakierów widzących tylko czubki własnych nosów? PIELĘGNIARSTWO to zawód społecznego zaufania a za tym powinien iść jego prestiź. Nasze państwo natomiast robi wszystko źeby go obniźać a my pielęgniarki mu w tym pomagamy wybierając z pośród nas przedstawicielki niegodne by go reprezentować.

#4  2019.05.01 19:32:44 ~Pieleg A

Za co dziękować i komu ,pracuję w POZ-cie woj pomorskie nie dostałam 4×400,ani 1100,które miało być dla wszystkich pielęgniarek i co? Wielkie G .Odkąd weszło 1100 tj 09.2018 to po wielkich bojach i po kilku m-cach (4m-ce) otrzymałam 500 zł a wiem z pewnego źródła ,że pracodawca na każdą pielęgniarkę otrzymał ponad 2000 zł. Nie mówię o pochodnych ,które miałyśmy dostać ale chociaż 1100 ,które nam sìę należy Moim zdaniem NFZ powinień sprawdzić lekarzy żądając od nich oświadczeń podpisanych przez każdą pielęgniarkę czy otrzymały należną kwotę .Mijają miesiące ,od lipca następne 100 zł do pensji a tu jeszcze pierwszej pełnej kwoty nie otrzymałam Lekarze biedski naszymi podwyżkami się dorabiają.

#5  2019.05.01 19:39:01 ~Piel W

Dość okradania pielęgniarek przez lekarzy w POZ-etach ,najwyższy czas aby fundusze sprawdziły czy pielęgniarki nie tylko środowiskowe ale i zabiegowe i z punktów szczepień otrzymały obiecane kwoty podwyżek

#6  2019.05.02 01:10:08 ~gg

Jakie podziekowanie podwykonawcy dalej bez pieniędzy

#7  2019.05.02 13:34:06 ~Renia

Bardzo proszę pana aby Pan rozgłosił wszem i w obec że są takie przychodnie które nie dostały nic puste zero od swych pracodawców. A jak chcą coś uzyskać to muszą przechodzić drogę Przez mękę bo Minister nie podkreślił że należy nam się ta podwyżka. Województwo Wielkopolskie nadal nic nie dostało. Brak słów

#8  2019.05.02 13:37:54 ~Renia

Niech NFZ skontroluje lekarzy czy przekazali pieniądze należne pielęgniarki.

#9  2019.05.02 17:48:38 ~dypl piel

Aby zapobiec konfliktom, czy nie lepiej aby MZ bezpośrednio na konta pielęgniarskie przelewało pieniądze? (doświadczenie społeczne jest np. z wypłatą 203 zł, podwyżkami ok.2006-2008)

#10  2019.05.04 20:52:22 ~Nikt

To pielęgniarkom należy podziękować za to że orzą przez wiele lat za miskę ryżu. Bo to co zrobili rządzący pielęgniarkom od 89 roku to woła o pomstę do nieba.a ta jalomuzna która obecnie otrzymują to należy się jak psu buda.