Redakcja - kontakt

 

 

Portal i Gazeta Pielęgniarek i Położnych to branżowe media, dedykowane bardzo konkretnej grupie, a mianowicie polskim pielęgniarkom i położnym.

Początki naszej działalności to 2005 rok. Jako pierwszy powstał Portal Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl, który stale dynamicznie się rozwija. Obecnie Portal odwiedza miesięcznie ponad 200 000 unikalnych użytkowników.

Systematyczny kontakt z branżą, który nawiązaliśmy dzięki istnieniu Portalu, pokazał nam, że wśród pielęgniarek i położnych jest także zapotrzebowanie na wersję drukowaną – Gazetę Pielęgniarek i Położnych. Powstało więc wydanie papierowe, które z sukcesem, co miesiąc, dystrybuujemy do polskich szpitali, już od ponad dziesięciu lat.

Naszą ideą jest, aby Gazeta docierała do jak największej liczby pielęgniarek i położnych, dlatego nasze wydawnictwo jest całkowicie bezpłatne.

Od kwietnia 2019 roku wprowadziliśmy także możliwość zamawiania prenumerat przez pielęgniarki i położne, które nie pracują w szpitalach, a chciałyby być na bieżąco i otrzymywać naszą Gazetę.


Głównym celem, jaki sobie stawiamy, jest rola informacyjna:

- piszemy o aktualnej sytuacji prawnej,
- komentujemy zmiany w przepisach dotyczących zawodu pielęgniarki i położnej,
- piszemy o aktualnej sytuacji na rynku pracy,
- informujemy o bieżących sprawach istotnych w zawodzie pielęgniarskim.

Nasz Zespół:

Mariusz Mielcarek - redaktor naczelny
Założyciel Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Pielęgniarz, który pełni funkcję redaktora naczelnego. Swoją wiedzę opiera na wieloletnim doświadczeniu, które zdobył w pracy na oddziałach szpitalnych oraz działając w strukturach samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych, a także jako urzędnik administracji rządowej. Mariusz Mielcarek nadal jest częścią środowiska pielęgniarskiego, pracując jako pielęgniarz w oddziale OIOM, w jednym z poznańskich szpitali.
tel. 664-128-275,
e-mail: [email protected]

 

Katarzyna Kropska - sekretarz redakcji - specjalista ds. marketingu i reklamy
tel. 530-385-481,
e-mail: [email protected]

 

Daria Hoffa - redaktor, specjalista ds. promocji w social media, koordynator dystrybucji gazety
tel. 792-461-584,
e-mail: [email protected]

 

Filip Gołębiewski - redaktor, grafik, skład gazety
e-mail: [email protected]

Wydawca:

WortalMED Mariusz Mielcarek
ul. Sportowa 3/7, 63-000 Środa Wielkopolska
[email protected]
tel. 664-128-275

Adres korespondencyjny:

WortalMED Mariusz Mielcarek
ul. Wiosny Ludów 10, 63-000 Środa Wielkopolska