Bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w zoz Lubelszczyzny. Opieka długoterminowa, wykonywanie ekg, komunikacja z pacjentem . Organizator zapewnia wyżywienie, a przyjezdnym również zakwterowanie.

1 min czytania
Aktualności

W ramach projektu oferowane są bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek prowadzone w formie wykładów, warsztatów oraz ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do badań EKG. Zaplanowano:

Szkolenia z zakresu opieki długoterminowej – kurs kwalifikacyjny – dla 90 osób (3 grupy x 30 osób) przewiduje realizację 490 godz. na grupę, w tym 175 godz. przeznaczone jest na odbycie stażu.
Szkolenie z zakresu wykonywania badań EKG – kurs specjalistyczny – przeszkolonych zostanie 100 pielęgniarek (5 grup x 20 osób), obejmuje 105 godz. na grupę w tym 70 godz. stażu.
Szkolenia z zakresu komunikacji z pacjentem – warsztaty interpersonalne – dla wszystkich uczestników projektu – 190 osób (10 grup x śr.19 osób) w wymiarze 40 godz. na grupę.
Szkolenia odbędą się poza godzinami oraz miejscem pracy uczestników. Zajęcia prowadzone będą w Lublinie, a także na terenie Lubelszczyzny. Uczestnicy projektu otrzymają materiały szkoleniowe, świadectwa, certyfikaty ukończenia szkolenia. W takcie zajęć wszystkim uczestnikom zostanie zapewnione wyżywienie oraz – dla osób przyjezdnych – zakwaterowanie.

Zaplanowane w ramach projektu szkolenia specjalistyczne, kursy kwalifikacyjne oraz warsztaty interpersonalne służyć mają rozwojowi zawodowemu poprzez:

  • zdobycie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie wykonywania badań EKG przez 100 pielęgniarek,
    uzyskanie kwalifikacji w zakresie opieki długoterminowej przez 90 pielęgniarek oraz
    podwyższenie zdolności interpersonalnych niezbędnych przy kontaktach z pacjentami u 190 pielęgniarek.
  • Zadania w zakresie realizacji szkoleń (opieki długoterminowej, wykonywania badań EKG, warsztatów interpersonalnych – umiejętności komunikacji z pacjentem) prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą odpowiednie kwalifikacje (zgodnie z ustawą z dn. 06.07.1996 o zawodach pielęgniarki i położnej).

więcej info: www pielegniarki – efs . pl

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7913 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Izba pielęgniarek wydała pieniądze na relikwiarz i pielgrzymki.

1 min czytania
Izba pielęgniarek – sprawozdanie z działalności W maju 2023 roku odbył się krajowy zjazd izby pielęgniarek i położnych. W materiałach zjazdowych opublikowano…
AktualnościPielęgniarki w liczbach.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Wzrasta liczba pielęgniarek specjalistek w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

1 min czytania
Ponad 193 tys. pielęgniarek specjalistek czynnych zawodowo Według danych prezentowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w 2022 roku ponad 193 tys. pielęgniarek i…
Aktualności

Jak dbać o skórę problematyczną z niedoskonałościami?

2 min czytania
Wiele osób ma kompleksy z powodu stanu swojej skóry. Naprawdę jest niewiele kobiet czy mężczyzn, którzy mogą pochwalić się piękną i zdrowo…
Komentarze