Dr.House na forum: PORAŻKA!!!

1 min czytania
Aktualności

 

Onegdaj portal był naprawdę ciekawy, i 'żył’. W nowych szatach, 'Cesarz’ okazuje się ewidentnie 'nagi’, co stwierdzam z nieukrywaną przykrością. Jednym z największych nieporozumień jest drakońskie ograniczenie ilości znaków zamieszczanych wypowiedzi/komentarzy. To wynik zamiłowania do grypsery, adaptacja do pokolenia SMS-ów, czy brak wiary w inteligencję i intelektualne możliwości odwiedzających portal? Już widzę te artykuły, prace magisterskie, opracowania publikowane przez forumowiczów w kilkuset kawałkach po 1500, 2000 znaków !? Włożono naprawdę wiele wysiłku aby skutecznie zniechęcić forumowiczów mających coś więcej do powiedzenia niż tylko 'sp….aj dziadu’ PORAŻKA!!!

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7698 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 5 623 do 7 305 PLN. Minimum średnie wykształcenie zawodowe.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: – przygotowywanie gabinetów zabiegowych, lekarskich i diagnostycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Polecamy torbę z krzyżówką z zawodami medycznymi.

1 min czytania
Torby na zakupy, do pracy W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy kilak wzorów toreb bawełnianych. Są one dedykowane pielęgniarkom i położnym….
Aktualności

Izby pielęgniarek – czas skończyć z patologią. Rzecz o zarobkach i składkach.

1 min czytania
Pielęgniarka o zarobkach w izbach pielęgniarek i składkach ściąganych przez izby Witam Serdecznie. w środowisku pielęgniarek tematem numer jeden są obecne problemy…
Komentarze