Izba pielęgniarek wydała pieniądze na relikwiarz i pielgrzymki.

1 min czytania
Aktualności
Izba pielęgniarek wydała pieniądze na relikwiarz i pielgrzymki.

Izba pielęgniarek – sprawozdanie z działalności

W maju 2023 roku odbył się krajowy zjazd izby pielęgniarek i położnych. W materiałach zjazdowych opublikowano dokument pt. Sprawozdanie kadencyjne naczelnej rady pielęgniarek i położnych VII kadencji.

W poniższym artykule redakcyjnym Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiamy informacje dotyczące działalności komisji etyki przy izbie pielęgniarskiej.

Odpowiedzialną osobą za pracę tej komisji była szefowa izby pani Krystyna Małas.

Ze sprawozdania dowiadujemy się, że przewodniczący komisji brał udział w „Pielgrzymce Służby Zdrowia na Jasną Górę” oraz w „Pielgrzymce Kobiet w Piekarach Śląskich”. Na poniższym zdjęciu widać przewodniczącego komisji etyki.

Z materiałów zjazdowych dowiadujemy się także, że izba pielęgniarek wydała pieniądze na dofinansowanie relikwiarza „Czcigodnej Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej”.

Na poniższym zdjęciu widnieje szefowa izby pielęgniarek oraz jej zastępczyni podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę w 2022 roku.

Jesteśmy ciekawi stanowiska użytkowników pielegniarki.info.pl w zakresie uczestnictwa izby pielęgniarek w uroczystościach religijnych. Także w zakresie wydawania pieniędzy na wydatki związane z uczestnictwem przedstawicieli samorządu w pielgrzymkach. Czy izba powinna wydawać środki finansowe na „dofinansowanie relikwiarza”?

Zapraszamy użytkowników pielegniarki.info.pl do zamieszczania opinii w przedmiotowej sprawie i jednocześnie zachęcamy do oceny artykułu – poprzez kliknięcie jednej z gwiazdek w sekcji – oceń artykuł. W skali od jednej do pięciu gwiazdek. Dziękujemy.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.4 / 5. Ilość głosów: 50

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8005 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnychUprawnienia pielęgniarek

Pielęgniarka ze specjalizacją ma uprawnienie do pielęgnowania chorego z centralką. Poważnie?

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne pielęgniarek Celem szkolenia w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego jest przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego wykonywania specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego,…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Pomysły na prezent dla pielęgniarek i położnych. 20 - 50 zł.

1 min czytania
Prezenty dla personelu medycznego Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli szukasz podarunku dla bliskiej Ci pielęgniarki lub położnej to trafiłaś/eś…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki ze związku OZZPiP o informacji, że 12 tys. PLN to wynagrodzenie osób z grupy 2.

3 min czytania
Związek pielęgniarek komentuje podawane podczas debaty sejmowej, informacje o zarobkach pielęgniarek Za portalem cowzdrowiu.pl podajemy treść wywiadu, którego udzieliły w sejmie przedstawicielki…
Komentarze
×
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki- wyniki egzaminów specjalizacyjnych w 5 dziedzinach pielęgniarstwa.