Komunikat – Dofinansowane studia pomostowe.

1 min czytania
AktualnościDofinansowane studia pomostowe
MINISTERSTWO ZDROWIA
DEPARTAMENT
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Warszawa, 1 sierpnia 2008 r.

 

Informacja
dotycząca postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
w sprawie wyboru uczelni uprawnionych do prowadzenia studiów pomostowych dofinansowanych ze środków unijnych w ramach projektu „Kształcenie pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”.

 

W ramach, aktualnie prowadzonego postępowania o udzielenia zamówienia publicznego, do uczelni, które podpisały Umowę Ramową, zostanie skierowane zaproszenie do składania ofert (wykonawczych). Do tego zaproszenia, zostanie załączony wzór umowy o dofinansowanie studiów pomostowych oraz wzór umowy uczestnictwa w studiach pomostowych, które będą obowiązujące dla wszystkich uczelni uprawnionych do prowadzenia studiów pomostowych dofinansowanych ze środków unijnych w ramach projektu „Kształcenie pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”.
Jednocześnie wyjaśniam, iż po nadesłaniu przez uczelnie ofert wykonawczych, zamawiający (Minister Zdrowia) wybierze najkorzystniejsze oferty i udzieli wybranej uczelni zamówienia wykonawczego na realizację studiów pomostowych dofinansowanych ze środków unijnych. Następnie, będą podpisywane umowy o dofinansowanie studiów pomostowych pomiędzy Ministrem Zdrowia a wybraną uczelnią. Ostatnim etapem będzie zawieranie umów uczestnictwa w studiach pomostowych, pomiędzy uczelnią a uczestnikiem studiów pomostowych.

Planowane terminy:
Zaproszenie do składania ofert – sierpień 2008r.
Podpisywanie umów o dofinansowanie studiów pomostowych, pomiędzy Ministrem Zdrowia
a wykonawcami (uczelnią)
– wrzesień 2008r.

Departament Pielęgniarek i Położnych zastrzega, iż ww. terminy mogą ulec zmianie, z uwagi na udział wielu instytucji w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

 

(-) Beata Cholewka
Dyrektor
Departamentu Pielęgniarek i Położnych


Komunikat ma datę 1 sierpnia 2008roku. Natomiast został opublikowany na stronie internetowej MZ w dniu 5 sierpnia br. ( przypis – Mariusz Mielcarek)

Zobacz także:

Dofinansowane studia pomostowe – ciągle czekamy na wykaz uczelni!

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7917 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnychUprawnienia pielęgniarekWymogi kwalifikacyjne w pielęgniarstwie

Izba pielęgniarek zdecydowała – te specjalizacje tylko dla magistrów.

2 min czytania
Warunki pracy pielęgniarek – czas nieprzerwanej pracy Uchwała Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 września 2023 r. w sprawie rekomendacji…
Komentarze