Najchętniej wybierane bluzy medyczne przez pielęgniarki i położne.

1 min czytania
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych
Najchętniej wybierane bluzy medyczne przez pielęgniarki i położne.

Odzież medyczna wśród pielęgniarek

Gdy wiosna i słońce za oknem chętniej sięgamy po ubrania w jasnych i ciepłych kolorach. Modę tę można też zauważyć wśród odzieży wybieranej do pracy. Jedna z położnych stwierdzała, że warto stawiać na kolorową odzież medyczną, ponieważ ma ona bardzo duży wpływ na samopoczucie i leczenie pacjentów, a także atmosferę na oddziale.

Ważne dla pacjenta, pacjentki, dzieci, ciężarnych i personelu, żeby nie ubierać się na oddziałach na biało. Warto stawiać na kolory. Wtedy efekt leczenia, porodu, rehabilitacji dodaje większej mocy psychicznej. A co za tym idzie także fizycznej pacjentom. Jest też większa satysfakcja wśród personelowi. Wprowadziłam to w Wiedniu przed laty na sali porodowej i oddziale położniczym.

położna ewa

Pielęgniarki i położne stawiają na kolor

W maju pielęgniarki i położne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych najchętniej wybierały żakiet medyczny ZC5 w kolorze limonkowym oraz bluzę medyczną BD4 w kolorze fuksjowym. Nie dziwią nas te wybory. Oba modele podkreślają sylwetkę, zostały wykonane z przyjemnych tkanin i mają przepiękne kolory.

Żakiet medyczny ZCF w wyrazistym kolorze posiada 3 kieszenie. Zapinany jest na najwyższej jakości, bezniklowe springi. Żakiet bardzo dobrze układa się na każdej sylwetce.

Bluza medyczna BD4 jest z dzianiny i będzie idealna na lato. Dzianina zapewnia uczucie lekkości i pełną swobodę ruchu. Kwieciste dodatki to radosny akcent, który doda pozytywnej energii.
Bluza posiada wdzięczy, swobodny krój oraz 2 praktyczne, pojemne kieszenie.

Więcej kolorowych modeli bluz, żakietów czy sukienek medycznych można znaleźć na stronie Sklepu Pielęgniarek i Położnych. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

571 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki – okazuje się, że płace mają charakter solidarnościowy.

3 min czytania
Rola związku Solidarność w obecnym chaosie płacowym w ochronie zdrowia… W artykule redakcyjnym Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych pt. W pielęgniarki rzuciła…
Aktualności

V Konferencja Naukowa WUMED już 25 maja!

2 min czytania
V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Warszawskiej Uczelni Medycznej już 25 maja 2024 r. Tematem wydarzenia – „Wyzwania w nauce i praktyce z perspektywy…
Aktualności

Pielęgniarki - będzie urlop zdrowotny dla pielęgniarek i położnych.

2 min czytania
Obiecanki cacanki w sprawie urlopu zdrowotnego dla pielęgniarek i położnych mają miejsce od wielu lat… Serial dotycząca urlopów zdrowotnych – dla poratowania…
Komentarze
×
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

300 pielęgniarek chce odbyć taki kurs kwalifikacyjny.