Pielęgniarka o zasadach przerw w pracy w Anglii.

2 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Pielęgniarka o zasadach przerw w pracy w Anglii.

Praca zawodowa pielęgniarek i położnych

W jednym z postów na naszym Facebooku zadaliśmy pytanie pielęgniarkom i położnym, które brzmiało: Ile kawy wypijajcie, aby przetrwać dyżur? Większość osób, które wyraziły swoją opinię wskazało, że wypijają tylko jedną kawę podczas pracy. Dalej jedna z pielęgniarek podkreśliła, że należałoby zadać inne pytanie, a mianowicie jaką kawę piją pielęgniarki i położne na dyżurach. Poniżej przedstawiamy wypowiedź.

LEPIEJ ZAPYTAĆ, JAKĄ KAWĘ PIJĄ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE. ODPOWIEDŹ JEST OCZYWISTA. ZIMNĄ.

Następnie w komentarzach pielęgniarki i położne żartowały, że zaraz padnie pytanie odnośnie czekoladek pochłanianych na dyżurach przez pielęgniarki i położne oraz jak ich praca wygląda według opinii publicznej.

WEDŁUG OPINII PUBLICZNEJ TO PIJEMY KAWKĘ I SIEDZIMY Z NOGĄ NA NODZE MACHAJĄC CHODAKIEM – CZYLI ZE SIEDEM LITRÓW W TRAKCIE DYŻURU.

Dodajmy, że zabawiamy jeszcze lekarzy – komentowały inne pielęgniarki.

Praca polskiej pielęgniarki w Anglii

Jedna z pielęgniarek biorących udział w dyskusji podzieliła się także swoją historią, która miała miejsce podczas jej pracy w Anglii. Komentarz wywołał rozbawienie wśród pozostałych pielęgniarek i położnych.

To jest chore, że pijemy i jemy na oczach chorych i ich rodzin, bo drzwi do socjalnego muszą być otwarte i często połączone z dyżurkami. Podobał mi się system w Anglii. Dwie przerwy po 15 min i jedna na lunch 30 minutowa w pomieszczeniu, z dala od oddziału. Każdy po kolei schodził. Ja raz nie zeszłam i tłumaczyłam się dużą ilością pracy, niestety nikt medalu mi nie dał, a wręcz odwrotnie było. Usłyszałam, że tu są przepisy i procedury i to pielęgniarka źle zarządza swą pracą, że nie ma czasu odpocząć.

Kubki z nadrukiem

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych znajdziesz trzy kubki stworzone z myślą o pielęgniarkach i położnych, które będą idealne na dyżurach do picia ulubionej kawki lub herbaty. Kubek ma pojemność. ok. 330 ml, można myć go w zmywarce, czy też używać podczas podgrzewania w mikrofalówce. Występuje w trzech wersjach graficznych:
–“Jestem dumna, bo jestem położną”
– “Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką”
– “Mam czepek, mam moc”

Kubek będzie idealnym pomysłem na prezent dla koleżanki pielęgniarki, czy położnej. Zobacz także inne przedmioty w dziale gadżety w Sklepie Pielęgniarek i Położnych oraz wiele innych produktów, m.in. odzież medyczną damską oraz męską.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.9 / 5. Ilość głosów: 7

Bądź pierwszym, który oceni wpis

580 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Pacjent ocenił pracę pielęgniarek. Zarzuty przedstawił w sądzie.

2 min czytania
Pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły. Opiekował się mną mąż. W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2023 roku, które…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki - propozycja wynagrodzeń zasadniczych od 1 stycznia 2026 złożona przez resort zdrowia.

2 min czytania
Propozycja ministerstwa zdrowia w zakresie siatki płac personelu pielęgniarskiego od 1 stycznia 2026 roku… W kilku poprzednich artykułach redakcyjnych Ogólnopolski Portal Pielęgniarek…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Chory zarzucał pielęgniarce, że leżał w moczu. Co na to sąd?

1 min czytania
Pacjent zarzucał pielęgniarce, iż nie został przebrany, kiedy bezwiednie oddał mocz W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2022 roku, które…
Komentarze
×
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Zobacz dodatkowe świadczenia.