Pielęgniarka: Warunki nieludzkie, dyżurka 2 na 3 i socjalny w jednym.

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych
Pielęgniarka: Warunki nieludzkie, dyżurka 2 na 3 i socjalny w jednym.


Pielęgniarka: Warunki nieludzkie, dyżurka 2 na 3
i socjalny w jednym.

 

  • Warunki nieludzkie, dyżurka 2 na 3 i socjalny w jednym. Wszyscy wchodząc do mini dyżurki zaglądają w talerz, jeżeli znajdziemy czas na jedzenie… Stolik na środku, na nim piszemy dokumentację i spożywamy posiłki, zawsze ekspresowo bo ciągle ktoś wchodzi i coś chce. Nie ma czasu na odzipnięcie, bo jest jak na taśmie w fabryce. Sytuacja się zaostrza, jest coraz gorzej. Natomiast lekarze mają dwa gabinety, każdy ma biurko i jeszcze gabinet poza oddziałem do odpoczynku, oni mogą… mieć normalne warunki. Dodam, że są na kontraktach, a my na umowach o pracę.
     
  • My nie mamy. Siedzimy na korytarzu wśród pacjentów. Tu pracujemy, jemy posiłki wdychając aromaty kału, wymiocin, plwocin, gazów itp.
     
  • Nie. Ale mamy ładny napis "dyżurka pielęgniarek", przed nią blat i w sumie siedzimy na korytarzu – tu jest komputer i tu ogarniamy papiery.

zachowano oryginalną pisownię…

Poniżej więcej komentarzy, zobacz…


Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8988 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka – nazywają nas: stare, grube, wredne pielęgniary.

2 min czytania
Pielęgniarka – zmieniłam się nie do poznania Publikujemy wypowiedź jednej z pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Jestem…
Komentarze