Pielęgniarki, położne! Wybrane produkty w obniżonych cenach.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Pielęgniarki, położne! Wybrane produkty w obniżonych cenach.

Październik – miesiąc świadomości raka piersi

Październik od wielu lat uznawany na całym świecie jest za miesiąc świadomości raka piersi. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy na świecie. Tylko w 2020 roku na 100 tysięcy Polek aż 42 zmarły na raka piersi. Nowotworowi piersi można zapobiec lub wykryć go we wczesnym stadium. Prowadzenie zdrowego stylu życia oraz wykonywanie regularnych badań profilaktycznych takich jak: samobadanie piersi, USG piersi, czy też mammografia po 50-tym roku życia raz na 2 lata to podstawa profilaktyki. Drogie pielęgniarki i położne! Badajcie się! Zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jako osoby związane bezpośrednio z ochroną zdrowia, bądźcie przykładem dla innych kobiet.

Promocje w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

Różowa wstążka stanowi międzynarodowy symbol walki kobiet z rakiem piersi. W Sklepie Pielęgniarek i Położnych wybrane różowe produkty będą do końca października dostępne w obniżonych cenach.

  1. Duet idealny dla pielęgniarek i położnych! Torba pierwszej pomocy z serii SWEET oraz różowy stetoskop internistyczny Spirit CK-601P.

Zapoznaj się poniżej ze specyfikacją oraz cenami.

2. Kolejny produkt to trójwarstwowe maski ochronne w kolorze pudrowego różu. Maski są polskiej produkcji, typ IIR, zgodne z normą EN 14683:2019+AC.

3. Nie zapomnieliśmy również o waszej ulubionej odzieży medycznej. Przepiękne bluzy, żakiety, czy sukienki w kolorze żywej fuksji również znajdziecie w obniżonych cenach. Poniżej prezentujemy wybrane modele.

SUKIENKI MEDYCZNE

ŻAKIETY MEDYCZNE

BLUZY MEDYCZNE

4. I na koniec coś z literatury dla pielęgniarek. Książka pt. “Rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych” autorstwa Elżbiety Rutkowskiej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

366 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMUprawnienia pielęgniarekWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – Sąd: ukończenie studiów wyższych nie dawało uprawnień.

3 min czytania
Uprawnienia pielęgniarek z wyższym wykształceniem Wyrok Sądu Okręgowego w sprawie o odszkodowanie dla pielęgniarki za nierówne traktowanie w zatrudnieniu to kopalnia wiedzy…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek. 117 PLN/godz. Zobacz jakie pielęgniarki są poszukiwane.

1 min czytania
Praca dla pielęgniarki Firma z siedzibą w Berlinie będzie współpracować w Polsce z pielęgniarkami w celu przeprowadzenia wizyt domowych w ramach badania…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleUprawnienia pielęgniarek

Prezes izby pielęgniarek wygłasza fałszywą tezę o uprawnieniach pielęgniarek.

2 min czytania
Prezes izby pielęgniarek wypowiada zaskakujące opinie Mamy bardzo napiętą sytuację w podmiotach leczniczych. Powodem są płace pielęgniarek i położnych. Z jednej strony…
Komentarze
×
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki w senacie o ustawie podwyżkowej.