Pielęgniarki pracujące na kontraktach – wysokość stawek godzinowych. 

2 min czytania
AktualnościOferty pracy
Pielęgniarki pracujące na kontraktach – wysokość stawek godzinowych. 

Stawki pielęgniarek kontraktowych

Pracodawcy poszukujący pielęgniarek w ogłoszeniach rekrutacyjnych często podkreślają, że forma zatrudnienia jest dowolna. Opcje do wyboru to praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną. 

Stawki godzinowe proponowane przez potencjalnych pracodawców są bardzo zróżnicowane. W jednym z artykułów na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych zamieściliśmy ogłoszenia o pracy na umowie kontraktowej. Rozpiętość stawek godzinowych jest horrendalna. Waha się pomiędzy 40 – 80 PLN/godz. Warto też podkreślić, że większość zatrudniających na umowie kontraktowej podmiotów leczniczych nie różnicuje stawki godzinowej zależnie od wykształcenia posiadanego przez pielęgniarkę. To sytuacje zupełnie odmienna, kiedy pielęgniarki zatrudnione na umowie o pracę są zaszeregowane do trzech grup siatki płac – 2 oraz 5 i 6. Natomiast różnice na samym wynagrodzeniu zasadniczym są bardzo wysokie. Taka sytuacja rodzi konflikty w zespołach pielęgniarskich. I w końcowym efekcie znajdują swój finał na sądowej wokandzie. 

Poniżej publikujemy kolejną ofertę pracy dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową i zatrudnienie w oparciu o umowę kontraktową. 

Oferta pracy dla pielęgniarek

Placówka POZ (z kontraktem NFZ), która funkcjonuje na terenie Miasteczka Wilanów od 2011 roku poszukuje do pracy pielęgniarki.

Oferowane wynagrodzenie od 80 do 100 zł brutto za godzinę pracy (w zależności od umowy pracy – według preferencji: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B).

Praca zmianowa.

Zobacz także:

Pracodawca oferuje również:

  • elastyczny grafik pracy
  • nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej
  • współpracę w przyjemnej atmosferze
  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników
  • kartę Multisport

Zobacz także:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • aktualnego  prawo do wykonywania zawodu
  • kursu szczepień
  • dobrej organizacji pracy

Do obowiązków pielęgniarki na tym stanowisku będzie należeć: praca w punkcie pobrań, wykonywanie szczepień, a także realizacja profilaktyki.

źródło: olx.pl

Oferty pracy dla pielęgniarek na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Codziennie na Portalu, w dziale praca w Polsce pojawiają się nowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. Wyszukiwarka ofert pracy pozwala szybko i wygodnie znaleźć ofertę, która Cię interesuje. Możesz wyszukiwać ogłoszenia, dzieląc je na stanowisko, formę zatrudnienia, województwo, czy miasto.

Natomiast pracodawców zachęcamy do bezpłatnego dodawania ofert pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych w dziale praca. Aby zamieścić ogłoszenie należy wypełnić formularz. Oferty pracy dla pielęgniarek, położnych oraz opiekunów medycznych są wyświetlane przez okres 30 dni. Można zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.8 / 5. Ilość głosów: 57

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1082 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze
×
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - kolejne 525 miejsc na bezpłatnych specjalizacjach.