Pielęgniarki pracujące na kontraktach – wysokość stawek godzinowych. 

2 min czytania
AktualnościOferty pracy
Pielęgniarki pracujące na kontraktach – wysokość stawek godzinowych. 

Stawki pielęgniarek kontraktowych

Pracodawcy poszukujący pielęgniarek w ogłoszeniach rekrutacyjnych często podkreślają, że forma zatrudnienia jest dowolna. Opcje do wyboru to praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną. 

Stawki godzinowe proponowane przez potencjalnych pracodawców są bardzo zróżnicowane. W jednym z artykułów na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych zamieściliśmy ogłoszenia o pracy na umowie kontraktowej. Rozpiętość stawek godzinowych jest horrendalna. Waha się pomiędzy 40 – 80 PLN/godz. Warto też podkreślić, że większość zatrudniających na umowie kontraktowej podmiotów leczniczych nie różnicuje stawki godzinowej zależnie od wykształcenia posiadanego przez pielęgniarkę. To sytuacje zupełnie odmienna, kiedy pielęgniarki zatrudnione na umowie o pracę są zaszeregowane do trzech grup siatki płac – 2 oraz 5 i 6. Natomiast różnice na samym wynagrodzeniu zasadniczym są bardzo wysokie. Taka sytuacja rodzi konflikty w zespołach pielęgniarskich. I w końcowym efekcie znajdują swój finał na sądowej wokandzie. 

Poniżej publikujemy kolejną ofertę pracy dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową i zatrudnienie w oparciu o umowę kontraktową. 

Oferta pracy dla pielęgniarek

Placówka POZ (z kontraktem NFZ), która funkcjonuje na terenie Miasteczka Wilanów od 2011 roku poszukuje do pracy pielęgniarki.

Oferowane wynagrodzenie od 80 do 100 zł brutto za godzinę pracy (w zależności od umowy pracy – według preferencji: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B).

Praca zmianowa.

Zobacz także:

Pracodawca oferuje również:

  • elastyczny grafik pracy
  • nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej
  • współpracę w przyjemnej atmosferze
  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników
  • kartę Multisport

Zobacz także:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • aktualnego  prawo do wykonywania zawodu
  • kursu szczepień
  • dobrej organizacji pracy

Do obowiązków pielęgniarki na tym stanowisku będzie należeć: praca w punkcie pobrań, wykonywanie szczepień, a także realizacja profilaktyki.

źródło: olx.pl

Oferty pracy dla pielęgniarek na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Codziennie na Portalu, w dziale praca w Polsce pojawiają się nowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. Wyszukiwarka ofert pracy pozwala szybko i wygodnie znaleźć ofertę, która Cię interesuje. Możesz wyszukiwać ogłoszenia, dzieląc je na stanowisko, formę zatrudnienia, województwo, czy miasto.

Natomiast pracodawców zachęcamy do bezpłatnego dodawania ofert pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych w dziale praca. Aby zamieścić ogłoszenie należy wypełnić formularz. Oferty pracy dla pielęgniarek, położnych oraz opiekunów medycznych są wyświetlane przez okres 30 dni. Można zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.9 / 5. Ilość głosów: 54

Bądź pierwszym, który oceni wpis

897 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Izby pielęgniarskie - wotum nieufności dla wiceprezesa.

2 min czytania
Działalność Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnychul. Romana Maya 5664-500 Szamotuły Szamotuły, dnia 16.10.2023г. Stanowisko w sprawie artykułu opublikowanego…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - ponad 6 tys. pielęgniarek odbywa specjalizacje w jednej dziedzinie pielęgniarstwa.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne dla pielęgniarek Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki pozwala pielęgniarce objąć specjalistyczną opieką pacjentów w okresie okołooperacyjnym,…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Zarobki pielęgniarek – poseł: ustawa jest zła, trzeba napisać ją od początku.

3 min czytania
W środę debata o wynagrodzeniach pielęgniarek. Zwycięży wazeliniarstwo czy potrzeba rozwiązania gigantycznego problemu W ostatnich artykułach redakcyjnych Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

O pielęgniarkach głos dyletanta.