Pielęgniarki – trzy najchętniej wybierane gadżety w Sklepie Pielęgniarek.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Pielęgniarki – trzy najchętniej wybierane gadżety w Sklepie Pielęgniarek.

Gadżety dla medyków

Przedstawiamy 3 najchętniej wybierane gadżety wybierane przez personel medyczny w Sklepie Pielęgniarek i Położnych w kwietniu.

MIEJSCE 1 – DŁUGOPISY I NOTESY

Długopisy w kształcie strzykawki to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. Zdecydowanie zachęcają dzieci do kreatywnej zabawy. Będą też idealne do tworzenia notatek na studiach. Do tego dobierzmy notesy z medycznym nadrukiem i mamy duet idealny. Informacja zapisana w notatniku przetrwa dłużej niż na luźnej kartce papieru. Dużo łatwiej będzie odnaleźć zanotowany naprędce numer telefonu lub adres, szczególnie w tak wymagającym skupienia i pamiętaniu o wielu kwestiach zawodzie, jakim jest zawód pielęgniarki i położnej.

MIESJCE 2 – PRZYPINKI

Przypinki i pinsy medyczne są nie tylko funkcjonalnymi akcesoriami, ale i pięknymi dodatkami. Sprawdzą się idealnie na odzieży medycznej m.in. scrubsach, bluzach, ale także na torbach, nerkach, plecakach, czy czapkach. Pins w kształcie czepka jest elegancki i subtelny. Idealny dodatek w pracy, czy na studiach, np. podczas egzaminów.

MIEJSCE 3 – SKARPETKI I STOPKI MANY MORNINGS

Skarpetki i stopki medyczne to idealne dopełnienie stylizacji w pracy. Sprawdzą się na dyżurach w szpitalu, czy przychodniach. Ich dużą zaletą jest fakt, że potrafią poprawić humor i wywołać uśmiech nawet w najcięższe dni. Wszystkie modele zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, zapewniają komfort podczas noszenia. Skarpetki są polskiej produkcji i występują w poniższych rozmiarach:

  • 35-38
  • 39-42
  • 43-46
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.3 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

581 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pozwy pielęgniarek – koszty procesu.

2 min czytania
Koszty procesu w sprawach o nierówne traktowanie w zatrudnieniu pielęgniarek… W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych podnosi kwestię opłat…
Aktualności

Pielęgniarki - pomoc psychologiczna z urzędu.

1 min czytania
Pomoc dla pielęgniarek Zapytaliśmy czytelników pielegniarki.info.pl czy pielęgniarkom i położnym powinna przysługiwać pomoc psychologiczna z urzędu. Temat wzbudził duże poruszenie. Większość odpowiedzi…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Pacjent ocenił pracę pielęgniarek. Zarzuty przedstawił w sądzie.

2 min czytania
Pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły. Opiekował się mną mąż. W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2023 roku, które…
Komentarze
×
Aktualności

Wynagrodzenia pielęgniarek – spotkanie w sprawie podwyżek.