Praca dla pielęgniarki. 100 PLN za wizytę.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
Praca dla pielęgniarki. 100 PLN za wizytę.

Różne formy zatrudnienia

W obecnej sytuacji braku kadry pielęgniarskiej na rynku pracy, pracodawcy dopuszczają możliwość zatrudnienia w różnych formach. Od umowy o pracę, poprzez umowy zlecenia, do umów kontraktowych. Wobec powyższego należy skrupulatnie czytać oferty i analizować warunki płacowe, w zależności od formy zatrudnienia.

Poniżej publikujemy ofertę pracy, która opiera się na płatności za wizytę u pacjenta. Warto podkreślić, że kwota 100 zł, podana w ofercie pracy, jest według zleceniodawcy kwotą netto.

Praca dla pielęgniarki

Ośrodek z Warszawy poszukuje pielęgniarek do pracy przy projektach badań klinicznych. Wcześniejsze doświadczenie w badaniach klinicznych nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. W czasie swojej pracy pielęgniarki będą wspierane merytorycznie przez koordynatorów badań klinicznych.

Pełen zakres obowiązków zatrudnianej pielęgniarki (w praktyce różni się pomiędzy poszczególnymi wizytami i badaniami):

a) Wykonywanie badania EKG
b) Pobieranie próbek krwi/moczu i ich procesowanie (wirowanie i przenoszenie do odpowiednich probówek)
c) Nadzór nad procesem dożylnego podania leków.

Miejscem zatrudnienia jest ośrodek Insula w Warszawie – okolice Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Od grudnia obsługi pielęgniarskiej będzie wymagało od kilku do kilkunastu wizyt na miesiąc i liczba ta będzie stopniowo rosła do kilkudziesięciu wizyt na miesiąc w 2022 roku.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4 / 5. Ilość głosów: 30

Bądź pierwszym, który oceni wpis

88 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościDodatki

Sejm - świadczenie pieniężne dla pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarki – dyskusja w sejmie o dodatkach Posiedzenie plenarne sejmu w dniu 8 grudnia 2021 roku. Poseł Jan Szopiński: Panie Marszałku! Wysoka…
AktualnościZakażone pielęgniarki

Zakażone pielęgniarki - najnowsze dane ministerstwa.

1 min czytania
Bieżące informacje o zakażonych pielęgniarkach Ministerstwo zdrowia udostępniło nowe dane dotyczące zakażeń koronawirusem personelu medycznego od początku pandemii do 6 grudnia 2021…
Aktualności

Zachęty dla pielęgniarek w wieku emerytalnym.

3 min czytania
Zespół Trójstronny o pielęgniarkach i położnych Jak zwiększyć wykorzystanie potencjału zawodowego pielęgniarek i położnych w obszarze obowiązujących rozwiązań prawnych – to główny przedmiot…
Komentarze
×
AktualnościBrak pielęgniarek

Tyle pielęgniarek odeszło z zawodu w 2020 roku.