Praca dla pielęgniarki. Stałe wynagrodzenie plus za interwencje u pacjenta.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
Praca dla pielęgniarki. Stałe wynagrodzenie plus za interwencje u pacjenta.

Praca dla pielęgniarki

Dzisiaj przedstawiamy ofertę pracy dla pielęgniarki w hospicjum domowym. Pracodawca proponuje zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, umowę zlecenie lub umowę B2B. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz dyspozycyjności i waha się w przedziale od 2 500 do 6 900 zł brutto. Przy realizacji dyżurów, pielęgniarka otrzymuje wynagrodzenie za sam dyżur i dodatkowo “interwencję u pacjentów”.

Zakres obowiązków

Pielęgniarka będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wizyt domowych u podopiecznych hospicjum i sprawowanie nad nimi opieki pielęgniarskiej (wybrane miejscowości w woj. łódzkim). Do zadań osoby podejmującej tę pracę będzie także należeć szkolenie rodzin w zakresie pielęgnacji, podawania leków i obsługi sprzętu medycznego oraz udzielanie rodzinom wsparcia w zakresie opieki paliatywnej.

Pielęgniarka będzie również odpowiedzialna za dostarczanie leków, materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego do domów pacjentów. Jednym z głównych zadań będzie również prowadzenie dokumentacji medycznej, udział w odprawach zespołów terapeutycznych, superwizjach pracy, a także szkoleniach.

Wymagania stawiane przez pracodawcę

  • Wykształcenie minimum licencjackie, prawo wykonywania zawodu.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza.
  • Dodatkowe kwalifikacje premiowane wyższym wynagrodzeniem takie jak: kurs opieki paliatywnej, specjalizacje lub kursy: ratunkowy, anestezjologiczny, kardiologiczny, pediatryczny, chirurgiczny.
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu auta.

Pracodawca podkreśla, że samodzielność, gotowość do podejmowania szybkich i kluczowych decyzji dla zdrowia podopiecznych, a także chęć rozwoju i współpracy z zespołem będzie dodatkowym atutem.

Hospicjum proponuje pielęgniarce pół dnia pracy wolantaryjnej, dzięki któremu pozna zasady pracy z podopiecznymi. Oferowany jest także sprzęt medyczny, samochód służbowy oraz szkolenia, które pozwolą zwiększyć kompetencje pielęgniarki podejmującej tę pracę.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2 / 5. Ilość głosów: 26

Bądź pierwszym, który oceni wpis

76 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Takie pielęgniarki powinny być eliminowane.

2 min czytania
Pielęgniarki zamieszane w przestępczy proceder Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji – na terenie województw śląskiego, lubelskiego i pomorskiego – zatrzymali 14…
AktualnościNowa siatka płac

MZ – podział pielęgniarek na grupy nie jest siatką płac.

3 min czytania
Wynagrodzenie pielęgniarek określone w ustawie nie jest siatką płac W dzisiejszym niedzielnym artykule Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych pragnę się podzielić z…
AktualnościPielęgniarki w pandemii

Przestępczy proceder pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarki przestępcami Media od kilku tygodni informują o sprawie pielęgniarek z Kalisza, które zhańbiły zawód pielęgniarki – zawód zaufania publicznego. Trzy pielęgniarki…
Komentarze
×
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Niższa podwyżka dla pielęgniarek z licencjatem.