Praca dla pielęgniarki ze specjalizacją.

2 min czytania
AktualnościOferty pracy
Praca dla pielęgniarki ze specjalizacją.

Praca dla pielęgniarki specjalisty

Emocje związane z podwyżkami w podmiotach leczniczych nie opadają. W kolejnym szpitalu pielęgniarki przeprowadziły strajk ostrzegawczy – odeszły od łóżek pacjentów. Do Państwowej Inspekcji Pracy wpłynęło prawie 350 skarg. Dotyczą one 32 podmiotów leczniczych.

Poniżej publikujemy zasadniczo dwie oferty pracy (2 w 1) dotyczące jednego podmiotu leczniczego. Jedna dotyczy umowy o pracę, druga umowy cywilnoprawnej.

W umowie o pracę, pracodawca podaje wynagrodzenie 5322,77 do 7304,64 PLN. Jeśli pracodawca zapewnia takie wynagrodzenie zasadnicze jest to zgodne z zapisami ustawy o wynagrodzeniach w podmiotach leczniczych. Wynika z tego, że pracodawca zapewnia wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 7304 PLN, dla pielęgniarek z grupy 2.

Natomiast proponowane wynagrodzenie godzinowe ze stawką od 46,00 do 56,00 PLN brutto/godz. jest nieadekwatne do wynagrodzenia na umowę o pracę. Umowa kontraktowa nie zrekompensuje zarobków na umowę o pracę – podstawy, dodatków: za wysługę lat, za pracę w porze nocnej, niedziele oraz święta. Nie zrekompensuje braku urlopu wypoczynkowego oraz braku zasiłku chorobowego wypłacanego przez pracodawcę.

Oferta pracy dla pielęgniarek

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków: praca na oddziale przy pacjentach

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 05.09.2022

Wynagrodzenie brutto: od 5 322,77 do 7 304,64 PLN wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji zawodowych – od stopnia posiadanego wykształcenia

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka – specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego

Typ propozycji: praca stała

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (lic. lub mgr) lub średnie ze specjalizacją, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, prawo wykonywania zawodu.

Miejsce wykonywania pracy: Małopolskie Centrum Sercowo-Naczyniowe PAKS w Chrzanowie, ul. Topolowa 16.

Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach kontraktu / umowy o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie dwuzmianowym, rozpoczęcie pracy od 7:00 lub od 19:00. Wysokość proponowanego przez pracodawcę wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji zawodowych – od stopnia posiadanego wykształcenia (system wynagradzania miesięczny – od 5322,77 do 7304,64 zł. brutto/miesiąc lub godzinowy – od 46,00 do 56,00zł. brutto/godz.).

Dodaj ofertę pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Zachęcamy pracodawców do bezpłatnego dodawania ofert pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych w dziale praca. Aby zamieścić ogłoszenie należy wypełnić formularz. Oferty pracy dla pielęgniarek, położnych oraz opiekunów medycznych są wyświetlane przez okres 30 dni. Można zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych zamieszczone na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.9 / 5. Ilość głosów: 11

Bądź pierwszym, który oceni wpis

465 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenie pielęgniarek i położnych

Jak sobie radzą pielęgniarki - trwają egzaminy specjalizacyjne.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego ma na celu zdobycie przez pielęgniarkę specjalistycznej wiedzy z zakresu…
AktualnościPraktyka zawodowa

Uwaga pielęgniarki – Pierwszym, co sprawdza kontrola jest adrenalina.

2 min czytania
Praktyka zawodowa pielęgniarek i położnych W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych porusza temat dotyczący jednego z aspektów praktyki zawodowej….
Aktualności

Pielęgniarki wspominają szkołę życia.

3 min czytania
Wspomnienia czasów Liceum Medycznego 1 września kojarzy nam się z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Dzieci i młodzież zaczynają nową przygodę, a…
Komentarze
×
AktualnościUprawnienia pielęgniarek

Pielęgniarka po specjalizacji może...