Przegląd ofert pracy dla pielęgniarek. Rynkowe wynagrodzenie.

2 min czytania
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – oferty na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Przeglądy ofert pracy, jakie prezentujemy na Portalu są dla pielęgniarek i położnych źródłem informacji. Zbiór kilku ofert, które przedstawiamy w artykułach, pozwala pielęgniarkom i położnym zorientować się w wysokości wynagrodzeń oraz warunkach pracy, które są obecnie proponowane przez pracodawców.

Zachęcamy pielęgniarki i położne, aby porównywać sposób wynagradzania (dodatki, bonusy, wynagrodzenie zasadnicze), zakresy obowiązków oraz wymagania. Analizując w ten sposób oferty pracy, warto nie tylko skupić się na wysokości wynagrodzenia, ale także na proponowanych formach zatrudnienia i rozkładzie czasu pracy.

Dzisiaj prezentujemy dwa ogłoszenia, zamieszczone w wyszukiwarce ofert pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Obie oferty dotyczą pracy na stanowisku pielęgniarki, a wynagrodzenia proponowane przez pracodawców są zbliżone. Poniżej przedstawiamy szczegóły obu ofert.

1 Firma o europejskim zasięgu wchodząca w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych – działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza/położną/położnika/ratownika medycznego/technika analityki medycznej.

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5350-6400 pln brutto/msc (*pełny etat)

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.

Oferowane:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-14:30 oraz w soboty w godzinach 07:00-12:00;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, zniżki na badania diagnostyczne, premia kwartalna);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;

2 Praca w gabinecie chirurgicznym w Centrum Medycznym LUX MED w Warszawie.

Wynagrodzenie: ETAT: od 5 322,78 PLN brutto |UZ: od 50 PLN brutto/h|

Podejmując tę pracę możesz liczyć m.in. na:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce.
  • różnorodne formy współpracy;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;
  • możliwość zawodowego i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania poprzez uczestniczenie w kursach: specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Oczekiwania pracodawcy:

  • wykształcenie min. średnie medyczne –  preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: EKG, RKO, leczenia ran oraz kurs kwalifikacyjny z chirurgii;
  • znajomość języka polskiego umożliwiając swobodną komunikację;
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.3 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1032 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły