Sklep Pielęgniarek – najbardziej popularne artykuły sierpień 2023.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Sklep Pielęgniarek – najbardziej popularne artykuły sierpień 2023.

Top 5 produktów z sierpnia

Ostatni miesiąc wakacji już za nami. Sprawdźmy zatem, po jakie produkty sięgali najchętniej klienci Sklepu Pielęgniarek i Położnych właśnie w sierpniu. Poniżej przedstawimy top 5 produktów najchętniej wybieranych przez pielęgniarki i położne.

Miejsce 1 – kubek z nadrukiem dla pielęgniarek

Biały, ceramiczny kubek z naszymi autorskimi nadrukami, m.in.
– „Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką.”
– „Jestem dumna, bo jestem położną.”
– „Mam czepek, mam moc.”

Miejsce 2 – stopki EMME

Stopki EMME, na których widnieje wizerunek pielęgniarki, to nasz bestseller. Skarpetki są polskiej produkcji i występują w kilku rozmiarach. Są bardzo dobre jakościowo i posiadają bezszwowe łączenie nad palcami.

Miejsce 3 – czepki pielęgniarskie

Czepki medyczny zostały wykonane z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny z domieszką elastanu. Posiadają piękny kwiatowy print, występujący w trzech kolorach: granatowy, turkusowy i fuksja. Dużym atutem jest ich atrakcyjna cena.

Miejsce 4 – komplet odzieży medycznej ENERGY FLEX

Komplet ENERGY FLEX składający się z bluzy i joggerów.

Bluza medyczna damska wykonana z nowoczesnej, elastycznej tkaniny. Boczki i dekolt zostały wykończone bardzo przyjemnym w dotyku miękkim ściągaczem. Ściągacz zapewnia dodatkową elastyczność i przewiewność.

Spodnie medyczne damskie typu „jogger” wykonane z nowoczesnej, elastycznej tkaniny. Nogawki zostały wykończone bardzo przyjemnym w dotyku miękkim ściągaczem. Ściągacz można dowolnie podwijać dostosowując w ten sposób długość spodni. Joggery posiadają dwie wpuszczane kieszenie boczne. Szeroka elastyczna taśma zapewnia idealne dopasowanie w pasie.

Miejsce 5 – e-wydanie Gazety Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych jest profesjonalnym medium dedykowanym polskim pielęgniarkom i położnym. Głównym celem, jaki sobie stawiamy, jest rola informacyjna. Piszemy o aktualnej sytuacji prawnej, komentujemy zmiany w przepisach dotyczących zawodu pielęgniarki i położnej, piszemy o aktualnej sytuacji na rynku pracy, informujemy o bieżących sprawach istotnych w zawodzie pielęgniarskim.

Informujemy, że Gazeta jest dostępna w wersji elektronicznej. Cena to 9,99 (za jedno wydanie). Gazetę można otrzymać na skrzynkę pocztową.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

472 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze
×
Aktualności

Prezes izby pielęgniarek o spotkaniu z ministrem zdrowia.