Studentka na kierunku pielęgniarstwo prosi pielęgniarki o wypełnienie ankiety.

1 min czytania
AktualnościBadania w pielęgniarstwie
Studentka na kierunku pielęgniarstwo prosi pielęgniarki o wypełnienie ankiety.

Badanie wśród pielęgniarek i położnych

Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych chętnie angażuje się w pomoc pielęgniarkom i położnym dotyczącą pozyskiwania informacji do ankiet w ramach projektów badawczych, prac magisterskich w temacie pielęgniarstwa i położnictwa. Nasza Społeczność pozwala na uzyskanie szerszego obrazu nakreślonego problemu.

Poniżej publikujemy ankietę autorstwa studentki pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego. Studentka zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety, której wyniki zostaną załączone do pracy magisterskiej pt. „Choroby weneryczne jako zagrożenie dla publicznego stanu zdrowia”.

Ankieta składa się z 27 pytań. Jest anonimowa i dobrowolna. Wypełnienie jej nie zajmie dużo czasu. Wybraną odpowiedź prosimy zakreślić kółkiem.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych pytań zawartych w ankiecie:

  • Czy zdaniem Pana/ Pani choroby weneryczne stanowią zagrożenie życia?
  • Czy zdaniem Pana/Pani regularne stosowanie środków profilaktycznych chroni przed chorobami wenerycznymi?
  • Zdaniem Pana/Pani istnieje wystarczająca edukacja społeczeństwa na temat chorób wenerycznych i ich profilaktyki?
  • Czy uważa Pan/Pani, że szkoły powinny wprowadzić obowiązkowe lekcje edukacji seksualnej, które obejmują temat chorób wenerycznych?
https://forms.office.com/e/e2EjEsBGt4

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.7 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

534 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Jakie cechy powinny mieć spodnie ratownicze?

2 min czytania
Szukasz spodni ratowniczych, które spełnią wymagania Twoje oraz Twojego zawodu? Podświadomie wiesz, że odpowiedni kolor i oznakowanie to za mało – spodnie…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki: sąd wskazuje na oryginalny sposób działania OZZPiP.

3 min czytania
Ustalenia sądu w sprawie oryginalnego sposobu działania związku pielęgniarek…  W artykule pt. Pielęgniarka oddziałowa w sądzie: praca pielęgniarek innych niż z grupy…
Aktualności

Poduszka ortopedyczna – jak wybrać tę najlepszą?

2 min czytania
Dobry sen jest fundamentem zdrowia i pozytywnego samopoczucia, a odpowiednio dobrana poduszka może odegrać kluczową rolę w zapewnieniu jakościowego wypoczynku. Poduszka ortopedyczna,…
Komentarze
×
AktualnościPielęgniarki Liceum Medyczne

Pielęgniarki o obowiązku pracy w szpitalu po szkole pielęgniarskiej.