Pielęgniarki: zaostrzyć kary dla zarządzających szpitalami!

Pielęgniarki i pielęgniarstwo 2019.


PIELĘGNIARKI: ZAOSTRZYĆ KARY

DLA ZARZĄDZAJĄCYCH SZPITALAMI!

Zobacz także: Pielęgniarstwo dobrej zmiany: odroczenie norm zatrudnienia pielęgniarek, przy jednoczesnym zaostrzeniu kar.

Komentarze na pielegniarki.info.pl:

- A niech mnie zamykają. W końcu odpocznę, wyśpię się, pójdę na siłownię i napiszę książkę, a może nawet dwie. Potem będę domagać się KT i rezonansu oraz mnóstwa innych badań, bo chcę być tratowana na równo z obywatelami przebywającymi na wolności. Nie wiem tylko, kto będzie w tym czasie świadczył usługi medyczne, bo może 3/4 z nas będzie już osadzonymi na podstawie jakichś skarg pacjentów i ich rodzin? (Bo siniak mi się zrobił po pobraniu krwi i to spowodowało taki mój strach oraz skok ciśnienia, że naprawdę miałem wielkie obawy o utratę swojego zdrowia a nawet życia - może i śmieszne, jednak wiele z prawdą się nie mija. Raz miałam pacjentkę, która po około tygodniu od pobrania krwi, przyszła do mnie, "że taki jej się zrobił siniak, że ona musiała kupić inną sukienkę na wesele, bo w tej wstydziłaby się iść z krótkim rękawem i że rozważa, czy nie napisać na mnie na mnie skargi i walczyć o zwrot za nową sukienkę" - jest to autentyk - odpowiedziałam, że oczywiście może pisać, mogę jej podać nawet kartkę i długopis. Trzasnęła drzwiami i poszła. Ale jak kurde mówisz, że po pobraniu należy przycisnąć dłuższą chwilę bez zginania, to nie dość, że oczywiście większość zgina, to po co przytrzymywać, trzeba od razu zaglądać pod gazik)

- Oby tak dalej, a już nikt nie będzie chciał pracować w tym zawodzie. Brawo!

-  A kto za igra ze zdrowiem i życiem to nie personel medyczny tj.pielęgniarki, czy opiekunowie medyczni lecz rząd, który jałmużną wynagradza fachową obsługę szpitali i przychodni.

- Jestem"za" Dodajcie jeszcze ze za niepłacenie pracownikom ZUS-u brak odzieży do pracy bo znam taki Szpital.

- A może tak kara bezwzględna dla ministra za narażenie na utratę zdrowia a może i życia personel medyczny, który pracuje w szpitalu czy przychodni.

- Wstyd mi za Nasz rząd, tak wiele z Nas pisze o Swoich odczuciach, zmęczeniu, frustracji i wypaleniu zawodowym. Życzę Nam zdrowia i wytrwałości.

Zachowano oryginalną pisownę...

Wybrał: Mariusz Mielcarek


Zobacz także:


Branżowy miesięcznik pielęgniarek i położnych