Z redakcyjnej poczty: osobiście również kieruję pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich czy postąpiono zgodnie z prawem nie rozpatrując mego wniosku o umowę na świadczenie usług pielęgniarskiej opieki domowej w poz.

Świadczenia pielęgniarki POZ – zadaniowa forma finansowania.

 

Zobacz trzyminutowy materiał wideo o pracy pielęgniarek wykonujących świadczenia w ramach PIELĘGNIARSKIEJ OPIEKI POZ.

 

 

Bardzo dziękuję za wszystkie listy wysłane do NFZ, MZ i Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie pielęgniarek zadaniowych.
Osobiście również kieruję pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich czy postąpiono zgodnie z prawem nie rozpatrując mego wniosku o umowę na świadczenie usług pielęgniarskiej opieki domowej w poz. Dodaję, że wprawdzie nie jestem pielęgniarką, ale byłam właścicielka NZOZ-u. Obecnie zakład wyrejestrowałam, aby nie popadać w dalsze koszty. Serdecznie pozdrawiam.

Dane teleadresowe autorki korespondencji do wiadomosći redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej

 

Więcej informacji w przedmiotowej sprawie w dziale: Świadczenia pielęgniarki POZ – zadaniowa forma finansowania - Akcja społeczna - Pielęgniarki dla swoich chorych.

Zobacz także:

Pielęgniarka uwierzyła NFZ i założyła zoz, by wykonywać świadczenia pielęgniarki opieki domowej. Wzięła sprawy w swoje ręce!" Udało się przebrnąć całą procedurę rejestracyjną, zorganizować zakład, personel i ... złożyć wniosek o umowę z NFZ. I .... na tym koniec. Nie do końca bo . . . 10 tys. złotych straciła. "Śmiech na sali i kpina".