Podpisała (nie)porozumienie we wrześniu, teraz prezes naczelnej izby pip została laureatką plebiscytu „KOBIETY MEDYCYNY 2016”.

Pielęgniarstwo 2016.

 

Zobacz także: 

Podpisały w imieniu pielęgniarek i położnych we wrześniu (nie)porozumienie. Wtedy był to podobno sukces! Teraz piszą...

A my, pielęgniarki i położne, a także pracodawcy od kilku miesięcy “bujamy się” z efektami tego porozumienia, co rusz odkrywając jego bezdenną głębię…

 

Grażyna Rogala-Pawelczyk i Beata Stepanow zostały  laureatkami plebiscytu „KOBIETY MEDYCYNY 2016”. Tak w głosowaniu, do którego zachęcała także NIPIP,  zdecydowali internauci. Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych dziękuje wszystkim, którzy oddali swój głos na przedstawicielki naszego zawodu, a laureatkom serdecznie gratuluje  wyróżnienia.

W tegorocznym plebiscycie internauci oddali łącznie ponad 12 tys. głosów. Numerem jeden tegorocznej edycji rankingu została dr n. med. Grażyna Rogala-Pawelczyk, była prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, która „stojąc na czele samorządu zawodowego w poprzedniej kadencji  z ogromną determinacją zabiegała o utrzymanie rangi zawodu pielęgniarki i położnej oraz ich miejsca w polskim systemie ochrony zdrowia”. Druga wyróżniona pielęgniarka i  prezes Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej Beata Stepanow zajęła IV miejsce.
 
Plebiscyt już po raz trzeci zorganizowała redakcja „Portali Medycznych”.
Ideą naszego konkursu jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzi szacunek i uznanie. Chcemy w ten sposób pokazywać wiele wspaniałych kobiet, które aktywnie i skutecznie działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych – tłumaczy ideę plebiscytu Ewa Szarkowska, redaktor naczelna Portali Medycznych.
.   

TOP „10“ plebiscytu „KOBIETY MEDYCYNY 2016“ 

1.Grażyna Rogala-Pawelczyk 
2.Joanna Zabielska-Cieciuch 
3.Maria Respondek-Liberska 
4.Beata Stepanow 
5. Bożena Janicka 
6. Bernarda Kazanowska 
7. Lidia Gądek 
8. Anna Chrapusta 
9. Małgorzata Majer 
10. Edyta Wcisło

Powyższa informacja pochodzi ze strony internetowej władz izby pip

 

                                                      *Kliknij aby czytać...

 

Przeczytaj inne artykuły z najnowszego wydania miesięcznika Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - nakład 50 tysięcy egzemplarzy                                           

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.03.13 12:25:00 ~,,,,,

Fałsz,obłuda i zakłamanie.

#2  2016.03.13 12:51:53 ~>>>>

Hahahahah zupełnie jak w komediach Barei. Panie dały się popisowo skołować i jeszcze za to nagrodę dostaną.

#3  2016.03.13 16:15:59 ~???

A ta nagroda to ile tak na rąsie?

#4  2016.03.13 16:47:02 ~ja

Towarzystwo wzajemnej adoracji oderwane o rzeczywistości i realnego świata,wrzód na polskim pielęgniarstwie.

#5  2016.03.13 17:43:30 ~lu

Jak całe piel. ropiejący wrzód

Dodaj komentarz