Działy aktualności

Studia pomostowe

NOWE INFORMACJE! To musi zobaczyć każda pielęgniarka i położna! Sprawa dla reportera - Naczelna Pielęgniarka własną krwią na ścianie swojego gabinetu napisała: "Czy aby zyskać sprawiedliwość, trzeba poświęcić życie?". Zobacz dlaczego!

Pielęgniarstwo 2014.

Zobacz zdjęcia z polskiego serialu PIELĘGNIARKI, gdzie główne bohaterki to: pielęgniarka naczelna, pielęgniarki pediatryczne, internistyczne oraz chirurgiczne.

Pielęgniarstwo w mediach.

54% absolwentów kierunku pielęgniarstwo nie podejmuje aktywności zawodowej. Natomiast w ciągu 2-3 miesięcy znajdują zatrudnienie poza ochroną zdrowia.

Pielęgniarstwo 2014.

Sonda: ile położnych byłoby chętnych przekwalifikować się na .... pielęgniarkę.

Pielęgniarstwo 2014.

MZ- pielęgniarstwo jako kierunek zamawiany ma mieć "praktyczną implikację w postaci stypendialnej zachęty".

Studia na kierunku pielęgniarstwo.

W czerwcu licencjat pielęgniarstwa, a teraz "Panie Naczelne grzebią moje nadzieje na wejściu"!

Pielęgniarstwo 2013.

Problem braku pielęgniarek jest fikcyjny czy rzeczywisty? Zobacz ile obecnie w Polsce jest ..... bezrobotnych pielęgniarek. TYSIĄCE!

Pielęgniarstwo 2013.

Pielęgniarka zwraca się z pytaniem do użytkowników Portalu - "Czy przepisywanie leków doustnych na karteczki na tacę z tabletkami jest łamaniem jakiegoś przepisu prawnego"?

Pielęgniarstwo 2013.

Minister zdrowia zafundował nam KURIOZUM NAD KURIOZAMI! Zgodnie z "radosną twórczością" pielęgniarka, położna podczas jednego dyżuru musi podać kilkadziesiąt razy (np. w kartach zleceń, opieki pielęgniarskiej): nazwisko i imię, tytuł zawodowy, uzyskane specjalizacje, numer prawa wykonywania zawodu. Jak nie ma pieczątki, to odręcznie!

Pielegniarstwo 2013.

Kto płaci za pieczątki imienne, szpital czy pielęgniarka, położna?

Pielęgniarstwo 2013.

Rządzie RP, ministrze zdrowia oraz Unio Europejska nie jestem idiotą - absolwent Liceum Medycznego 1983. Dosyć tych głupot ...

Pielęgniarstwo 2013.

Ważna informacja dla pielęgniarek bez matury!

Pielęgniarstwo 2013.

POLECAMY! Pielęgniarz Na Youtube - Czy warto wybrać studia pielęgniarskie?

Pielęgniarstwo 2013.

Zobacz stanowisko ministerstwa zdrowia w zakresie posiadanego wykształcenia (PONADGIMNAZJALNEGO) przez pielęgniarki absolwentki Liceum Medycznego.

Działalność ministerstwa zdrowia.

Według ministerstwa zdrowia pielęgniarka, absolwentka Liceum Medycznego posiada wykształcenie nie średnie lecz ....PONADGIMNAZJALNE!

Działalność ministerstwa zdrowia.

Kilka nowych informacji w zakresie dofinansowanych studiów pomostowych 2012 dla pielęgniarek i położnych.

Dofinansowane studia pomostowe 2012.

Uczelnie prowadzące dofinansowane studia pomostowe będą zwracać pielęgniarkom i położnym pieniądze? Opłaty np. za zajęcia z języków obcych i technologii informacyjnej, związane z przerwą wakacyjną, za procedury dotyczące egzaminu dyplomowego, w tym seminarium dyplomowe.

Dofinansowane studia pomostowe 2012.

Dotychczas dofinansowane studia pomostowe ukończyło 17 793 osób. Planuje się, że przedmiotowe studia odbędzie około 34 tysięcy pielęgniarek i położnych. Ostatni nabór na rok akademicki 2013/2014.

Dofinansowane studia pomostowe 2012.

Ruszyła procedura wyłonienia uczelni, które będą prowadzić od jesieni 2012 dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych. Przewiduje się dofinansowane na jednego studenta w wysokości 2 540 zł na jeden semestr. Natomiast "wkład własny" studenta nie będzie wyższy niż 300 zł/semestr. Planuje się, że sfinansowane zostanie 9 000 semestrów dla pielęgniarek i 500 semestrów dla położnych.

Dofinansowane studia pomostowe 2012.

Zobacz wideo z wręczenia dyplomów 80 absolwentom studiów pomostowych dla pielęgniarek. Wypowiada się również ordynator IOM, z którego 9 pielęgniarek ukończyło przedmiotowe studia.

Studia pomostowe dla pielęgniarek.