KONFERENCJA – BEZPŁATNA – Usługi sanitariuszek uzupełnieniem świadczeń pielęgniarskich.

1 min czytania
Aktualności

Szanowni Państwo,
24 czerwca 2008r. odbędzie się konferencja nt „Możliwości współpracy z podmiotami trzeciego sektora w dziedzinie świadczenia usług pielęgnacyjno – opiekuńczych”. Tematyka konferencji poświęcona jest obecności zawodu sanitariuszki w stacjonarnej opiece zdrowotnej. W sytuacji stale pogłębiającego się braku pielęgniarek prezentowane rozwiązanie stanowi jedną z alternatyw zapewnienia optymalnej opieki pielęgnacyjnej.

Wszystkim nam zależy na sprawnie funkcjonującym systemie pielęgniarstwa dlatego też wydaje się zasadnym korzystanie z wszelkich innowacyjnych rozwiązań i współpracy z innymi podmiotami (niekoniecznie z sektora ochrony zdrowia) dla dobra społecznego nas wszystkich.

Konferencja jest bezpłatna! Liczba miejsc organiczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i karta zgłoszenia w załączeniu.

Z poważaniem, Jolanta Czerniak

Zobacz również:

Opiekun medyczny będzie absolwentem dwu semestralnej medycznej szkoły policealnej lub cztero semestralnej dla osób z wykształceniem podstawowym lub zasadniczym.

 

Szkoły począwszy od roku szkolnego 2007/2008 mogą prowadzić nabór na kształcenie w zawodzie opiekun medyczny. Kształcenie prowadzić będą szkoły policealne (jednoroczne) oraz zasadnicze szkoły zawodowe dla dorosłych (dwuletnie).

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7907 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Podwyżki pielęgniarek – liczba skarg znikoma.

2 min czytania
Posiedzenie zespołu omawiającego podwyżki w podmiotach leczniczych 29 sierpnia odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia. Poświęcono je głównie kwestiom finansowym,…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Możliwość wyboru kilku dyżurów.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Poszukiwana pielęgniarka do stałej współpracy na oddział chirurgii ogólnej w Łodzi. Wynagrodzenie: 70 PLN brutto/godzinę Umowa: umowa zlecenie lub…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Podwyżki dla pielęgniarek – minister w sejmie nic nie powie, ale napisze.

2 min czytania
Sejm o ustawie o najniższych wynagrodzeniach zasadniczych w podmiotach leczniczych Sejmowa Komisja Finansów Publicznych w dniu 30 sierpnia 2023 roku. Poseł Krystyna…
Komentarze