KONFERENCJA – BEZPŁATNA – Usługi sanitariuszek uzupełnieniem świadczeń pielęgniarskich.

1 min czytania
Aktualności

Szanowni Państwo,
24 czerwca 2008r. odbędzie się konferencja nt „Możliwości współpracy z podmiotami trzeciego sektora w dziedzinie świadczenia usług pielęgnacyjno – opiekuńczych”. Tematyka konferencji poświęcona jest obecności zawodu sanitariuszki w stacjonarnej opiece zdrowotnej. W sytuacji stale pogłębiającego się braku pielęgniarek prezentowane rozwiązanie stanowi jedną z alternatyw zapewnienia optymalnej opieki pielęgnacyjnej.

Wszystkim nam zależy na sprawnie funkcjonującym systemie pielęgniarstwa dlatego też wydaje się zasadnym korzystanie z wszelkich innowacyjnych rozwiązań i współpracy z innymi podmiotami (niekoniecznie z sektora ochrony zdrowia) dla dobra społecznego nas wszystkich.

Konferencja jest bezpłatna! Liczba miejsc organiczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i karta zgłoszenia w załączeniu.

Z poważaniem, Jolanta Czerniak

Zobacz również:

Opiekun medyczny będzie absolwentem dwu semestralnej medycznej szkoły policealnej lub cztero semestralnej dla osób z wykształceniem podstawowym lub zasadniczym.

 

Szkoły począwszy od roku szkolnego 2007/2008 mogą prowadzić nabór na kształcenie w zawodzie opiekun medyczny. Kształcenie prowadzić będą szkoły policealne (jednoroczne) oraz zasadnicze szkoły zawodowe dla dorosłych (dwuletnie).

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8271 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze