Nie rozumiem postępowania władz Naczelnej Izby PIP. Godzina 10.15 – opublikowano notatkę ze spotkania podpisaną przez wiceministra zdrowia oraz prezesa samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych. 10 KOMENTARZY.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarstwo w opiece długoterminowej.

Nie rozumiem postępowania Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych. Wczoraj o godzinie 16 zakończyło się spotkanie w MZ. Ważne spotkanie. Na jego wyniki czeka nadal cała rzesza członków samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych, do którego przynależność jest obowiązkowa. Dlaczego w kilkanaście godzin po tym spotkaniu nie ma informacji o jego przebiegu oraz ustaleniach. Czy tak trudno było udać się w parę osób do siedziby Naczelnej Izby PIP w Warszawie, napisać kilkanaście zdań i opublikować przedmiotową informację na stronie Naczelnej Izby PIP?

Nie SZANUJĄ NAS to chociaż SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM!

 

 

Mariusz Mielcarek

 

10 listopada 2009 roku, 07.40 

 

O godzinie 10.15 – 10 listopada opublikowano  notatkę na stronie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Notatka podpisana jest przez wiceministra zdrowia pana Marka Habera oraz prezesa samorządu pielęgniarek i położnych panią Elżbietę Buczkowską. Zobacz info ze strony NIPiP.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8263 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki zgłosiły się do biura poselskiego.

3 min czytania
Posłanka pisze do ministra zdrowia po spotkaniu z pielęgniarkami w biurze poselskim… Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie nieuznawania przy ustalaniu minimalnego…
Aktualności

Młodzi pasjonaci medycyny i nauk biologicznych - co oferuje CosinusYoung przyszłym lekarzom?

2 min czytania
Wybór liceum to ważny krok w kierunku przyszłej kariery zawodowej. Rozwój zainteresowań w szkole ponadpodstawowej z pewnością zaprocentuje w przyszłości i ułatwi…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Komentarze