Torby zaprojektowane z myślą o pielęgniarkach i położnych.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Torby zaprojektowane z myślą o pielęgniarkach i położnych.

Torby dla pielęgniarek i położnych

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych znajdziemy wiele ciekawych działów, m.in. odzież medyczna, sprzęt medyczny, książki dla pielęgniarek i położnych czy też gadżety. Właśnie w tym ostatnim dziale znajduje się bardzo ciekawa sekcja, a mianowicie – torby bawełniane. Dostępnych jest kilka wzorów, które zostały stworzone z myślą o pielęgniarkach i położnych.

Grafiki zostały zaprojektowane przez naszego kolegę Filipa, który pracuje na stanowisku grafika w naszej redakcji oraz odpowiada za skład komputerowy Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych. Torby bawełniane zdecydowanie przyjazne środowisku. Możne je wielokrotnie używać, np. na zakupach, czy zabierając niezbędne rzeczy do pracy. Torby są wykonane z porządnych materiałów, posiadają długie i mocne uchwyty oraz zostały wykonane z bawełny. Poniżej prezentujemy aktualne wersje graficzne.

Dostępne są torby z materiału ECO z napisami:

  • Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką.
  • Jestem dumna, bo jestem położną.
  • Mam czepek, mam moc.

Natomiast uniwersalna torba, w kolorze czarnym, została zaprojektowana z myślą o wszystkich pracownikach ochrony zdrowia.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.8 / 5. Ilość głosów: 8

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
AktualnościPielęgniarki z Ukrainy

Pielęgniarki z Ukrainy będą musiały znać język polski. Od kiedy?

3 min czytania
Ministerstwo zdrowia o wymogach dla pielęgniarek z Ukrainy w zakresie znajomości języka polskiego… Komunikat Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych w sprawie prawa…
Komentarze
×
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - kolejne 525 miejsc na bezpłatnych specjalizacjach.