VI Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia już w sierpniu

1 min czytania
Aktualności
VI Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia już w sierpniu

VI Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia odbędzie się już 24 sierpnia 2023 roku, w Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow!

Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia skupia się na najważniejszych tematach i wyzwaniach w dziedzinie zarządzania w ochronie zdrowia. Będziemy mieli przyjemność gościć wybitnych prelegentów, których prezentacje zapewnią uczestnikom najnowsze spojrzenie na najważniejsze trendy, innowacje i strategie w zarządzaniu ochroną zdrowia.

W programie m.in.:

  • Rynek usług medycznych – omówienie szans na rozwój placówek medycznych w kontekście problemów systemu ochrony zdrowia.
  • Przywództwo oparte na służbie. Wpływ menedżera na rozwój pracowników i budowanie zaangażowania w zespole pracowniczym.
  • Kontraktowanie NFZ czyli jak zawrzeć umowę z funduszem – poradnik prawny.
  • Najlepsza strategia obsługi pacjenta – jak dzięki matrycy skuteczności zaprojektować obsługę pacjenta w najlepszej formie.
  • Dobre praktyki obsługi pacjenta minimalizujące ryzyko odpowiedzialności prawnej.
  • Jak przeżyć kontrolę sanepid w placówce medycznej i nie zwariować? O czym warto pamiętać przed kontrolą i w jej trakcie.
  • Najczęstsze błędy w dokumentacji medycznej. Case study.
  • Organizacja harmonogramu przyjęć w podmiocie leczniczym. Jak prawidłowo zorganizować udzielanie świadczeń zdrowotnych.

… I wiele innych tematów dotyczących prawa, zarządzania oraz komunikacji.

To jednak nie wszystko, ponieważ wykładom towarzyszy również część targowa, na której będzie można poznać najnowsze rozwiązania i technologie wykorzystywane w branży medycznej. Te spotkanie jest doskonałą okazją do budowania relacji, wymiany pomysłów i nawiązania współpracy z kluczowymi graczami w branży. To także doskonała platforma do prezentacji nowych produktów, rozwiązań i usług związanych z ochroną zdrowia.

Szczegółowe informacje na temat tego spotkania są dostępne pod adresem: https://www.kzoz.pl/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Jakub Wyszogrodzki
Członek Zarządu
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o. o.
[email protected]

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

Zobacz także
Aktualności

Lekarz przeprosił pielęgniarki. Oświadczenie.

1 min czytania
Prezes zarządu prywatnego podmiotu leczniczego przeprasza pielęgniarki, które poczuły się urażone treścią i formą komunikatu W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Związek pielęgniarek za brakiem wyrównania zaległości finansowych wobec pielęgniarek.

4 min czytania
Przewodnicząca zakładowej organizacji pielęgniarek pisze na forum internetowym szpitala W artykule pt. Związek pielęgniarek podpisał porozumienie, przedstawiliśmy informację w zakresie zawartego porozumienia…
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki- wyniki egzaminów specjalizacyjnych w 5 dziedzinach pielęgniarstwa.

2 min czytania
Sesja jesienna egzaminów pielęgniarek i położnych 19 września ruszyła jesienna sesja egzaminów państwowych pielęgniarek i położnych. Przed osobami przystępującymi do sprawdzianów wiedzy…
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleUprawnienia pielęgniarek

Sąd o wymaganej liczbie pielęgniarek specjalistek w oddziale szpitalnym.