Wyniki konkursu dla pielęgniarek.

3 min czytania
Aktualności


Konkurs z okazji Dnia Kobiet

28 lutego na Facebook'owym fanpage'u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych opublikowaliśmy konkurs z okazji Dnia Kobiet. Do wygrania były dwie bluzy medyczne – dla siebie i swojej koleżanki – pielęgniarki lub położnej.

Nagrodą w konkursie były dwie wygodne bluzy medyczne. Bluzy posiadą kieszenie ułatwiające pracę (dwie dolne). Zaletą są także rozporki po bokach, powodujące większą swobodę ruchów oraz zaszewki w talii sprawiające, że bluza bardzo ładnie prezentuje się na sylwetce.

Co należało zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należało napisać w komentarzu, komu i dlaczego chciałabyś podarować bluzę medyczną – do wyboru kolor i rozmiar. Zwycięzcę konkursu wybraliśmy spośród pięciu komentarzy z największa ilością reakcji. Poniżej przedstawiamy komentarze, które braliśmy pod uwagę, wybierając zwycięzce:

– (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy) tobie bym chciała podarować bluzę. Bo dzięki Tobie na każdym dyżurze boli brzuch ze śmiechu. Ciężki dyżur jest zawsze pozytywny i te kolorowe włosy… z kolorami to wiesz jak jest, żeby nam się jeszcze lepiej pracowało, żeby SOR był kolorowy i żeby te kolory wprowadzały więcej spokoju i uśmiechu. Nie tylko dla nas, ale i dla innych.

– Chciałabym podarować bluzę mojej koleżance z pracy – (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy). Za delikatną dłoń, szczery uśmiech, troskliwie spędzone chwile, jasny płomyk nadziei, czuwanie w chorobie, odpowiedzialność za życie wielu istnień, rozświetlenie twarzy cierpiących ludzi, pielęgnowanie ciała i duszy, wiarę w uzdrowienie, poczucie bezpieczeństwa, siłę i motywację, ukojenie bólu. Za pracę z cierpiącym człowiekiem.

– Chcę podarować bluzę w kolorze różowym mojej przyjaciółce (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy) bo jest wyjątkowa. Nikt nie uleczy złamanego serca tak jak ona – pielęgniarka kardiologiczna.

– Bluzę chciałabym podarować (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy) mojej przyjaciółce, na dobry początek pracy w zawodzie pielęgniarki, byłby to fajny prezent na dzień kobiet dla nas. W najbliższym czasie jest nasza obrona, na ten moment już dużo praktyk za nami, ale jeszcze wiele wiele lat pracy przed nami więc bluza się na pewno nie zmarnuje.

– Podarowałabym turkusową bluzę swojej koleżance, dzięki której każdy dzień spędzony do późnych godzin na uczelni staje się lepszy. Jej codzienny uśmiech, który nie znika z twarzy potrafi nie jednemu poprawić humor. Ma ogromne serce i nikomu nie odmówi pomocy, a przy tym jest taka skromna. Bluza z pewnością przydałaby się jej na rozpoczęcie praktyk szpitalnych, by poprzez kolor wywołać uśmiech i wprowadzić więcej spokoju w pacjentach.

Zwycięzca konkursu

Zespół Redakcyjny Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych miał twardy orzech do zgryzienia, ponieważ pod postem konkursowym zostało zamieszczonych aż 325 osób. Po dokładnej analizie każdego z nich, jednogłosnie uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje autor poniższego komentarza:

Chciałabym podarować bluzę mojej koleżance z pracy – (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy). Za delikatną dłoń, szczery uśmiech, troskliwie spędzone chwile, jasny płomyk nadziei, czuwanie w chorobie, odpowiedzialność za życie wielu istnień, rozświetlenie twarzy cierpiących ludzi, pielęgnowanie ciała i duszy, wiarę w uzdrowienie, poczucie bezpieczeństwa, siłę i motywację, ukojenie bólu. Za pracę z cierpiącym człowiekiem.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy konkursu, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za aktywny udzał. Na pewno osoby, którym chcieliście podarować bluzę medyczną zapamiętają ten miły gest na długo…
Wszystkim pielęgniarkom i położnym życzymy pięknego Dnia Kobiet!

Już wkrótce kolejny konkurs – śledźcie uważnie nasz fanpage na Facebooku.

Zobacz także pozostałe bluzy oraz inną odzież medyczną

Sponsporem konkursu był Sklep Pielęgniarek i Położnych – www.sklep.pielegniarki.info.plZobacz także:

Pielęgniarki – zasady izolacji pacjentów.

Pielęgniarki w grupie mają tę samą postawę. Wyrównano "kominy płacowe". 

Związek pielęgniarek: wynagrodzenie pielęgniarki to 3300 PLN.


https://sklep.pielegniarki.info.pl/

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7702 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Rewolucyjna terapia falą uderzeniową: Skuteczny sposób na ostrogi piętowe

4 min czytania
Ostrogi piętowe to powszechny stan, który dotyka wielu ludzi, powodując intensywny ból w dolnej części stopy, zwłaszcza podczas chodzenia lub stania. Stan…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek o koniecznej gradacji awansowej.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o celu zmiany ustawy o wynagrodzeniach personelu pielęgniarskiego Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP…
Aktualności

Izba pielęgniarek robi to tak doskonale i tak idealne, że brakuje słów.

2 min czytania
Izba pielęgniarek ocenia własną działalność Obecnie w okręgowych izbach pielęgniarek i położnych odbywają się wybory na nową kadencję. Podczas zjazdów okręgowych ustępujące…
Komentarze