Zmarła pielęgniarka z oddziału zakaźnego.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarki w pandemii
Zmarła pielęgniarka z oddziału zakaźnego.


(NIE)bezpieczeństwo pielęgniarek

Pielęgniarka była mieszkanką powiatu kozienickiego i pracownicą oddziału zakaźnego szpitala w Kozienicach. Jak informuje dyrektor lecznicy Roman Wysocki, kobieta kilkanaście dni temu zasłabła czego przyczyną była prawdopodobnie cukrzyca, na którą chorowała. Od tamtej pory była leczona w oddziale wewnętrznym w Kozienicach.

U kobiety trzykrotnie wykonano badania na obecność koronawirusa i dopiero ostatni był pozytywny. Wtedy podjęto decyzję o przewiezieniu kobiety do szpitala MSWiA w Warszawie. Za transport odpowiedzialne było pogotowie z Radomia. Niestety jak się dowiedzieliśmy, kobieta zmarła w drodze. W tym momencie zagadką pozostaje co było bezpośrednią przyczyną śmierci i jak zaraziła się koronawirusem.

Czytaj więcej w artykule pt. Zmarła pielęgniarka szpitala w Kozienicach. Miała koronawirusa

źródło: radioplus.com.plZobacz także:

Pielęgniarki – praca w jednym miejscu – projekt rozporządzenia.

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8989 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

NFZ o zasadach przypisania pielęgniarek do grup.

4 min czytania
NFZ publikuje pytania oraz odpowiedzi w zakresie wynagrodzeń pielęgniarek po dniu 1 lipca 2020 roku Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia w…
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
Komentarze